Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. heti UH-ra 11+6 hetesen...

12. heti UH-ra 11+6 hetesen menni? Megcsinálják a vizsgálatokat?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy a genetikai és egyéb vizsgálatokat csak a betöltött 12. héttől csinálnak.

A mensi szerint 13+3 leszek, amikor megyek, de késői peteérésem volt, ezért a baba méretei alapján még csak 11+6.

Így is meg fogják csinálni?



2012. máj. 16. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, nekem is ekkor csinálták. bár elvileg már 12+1 volt, de csak 0.8 volt a tarkóredő és a védőnőm szerint ez egy 11 hetes magzat méreteinek teljesen megfelel, de 12-nek kicsi. szóval meg fogják csinálni, igen.
2012. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mensi szerint 11+6 hetesen megyek, remélem meg is csinálják.
2012. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 11+6 hetesen csinálták meg mensi szerint.
2012. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs a hülye kérdésért...De nektek nem mondta meg a doki,hogy pontosan mikor menjetek?Nekem mindig megmondja,hogy melyik nap menjek UH-ra,ezért sokszor nem értem ezeket a kérdéseket.Ti döntitek el,mikor menjetek?
2012. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyit mondott 7+6 hetesen a dokim, hogy 4 hét múlva jöjjek újra, de azt nem mondta, hogy mi lesz akkor, ezért írtam én, hogy remélem meg is fogja csinálni. :)
2012. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8+4 naposan voltam uh és nekem is annyit mondott hogy 12hetesen jöjjek vissza, de konkrétan nem mondta hogy melyik nap
2012. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3. Mondta, hogy mikor menjek, júni 20-ra kaptam időpontot.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert nagyon késői peteéréem volt, de ugye a doki rögtön a mensi szerint írta rá a papíromra a szülés várható időpontját. Csak utána volt az Uh, ami megerősítette, hogy 10 nappal fiatalabb a baba. Ezért a mensim szerint már 13 hetes leszek a genetikai UH-n, de a baba még csak 11 hetes és pár napos lesz.

A tarkóredő, és egyéb adatok mérésénél pedig nem mindegy.

Ezért kérdeztem csak.

2012. máj. 17. 12:06
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 4. Válaszolónak írtam! :)
2012. máj. 17. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a doki minden vizsgálatnál hangsúlyozta, hogy a betöltött hét után menjek uh-ra, előtte ne, mert akkor a baba még nem fejlődött akkorát, hogy a megfelelő vizsgálatok pontos értékeket adjanak, olyankor újra kell menni...pedig nekem az első uh-tól kezdve kb. 1 héttel idősebbnek mondták a babát, mint a mensim szerint amennyi lenne. Esetleg nem tudnád felhívni az orvost, és megkérdezni tőle? Vagy az asszisztenstől?
2012. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!