Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. A...

5 hetes terhes vagyok. A párommal visszahivtak minket melózni külföldre. Orvosnál még nem voltam a pici miatt, de jövöhéten szerdán indulnunk kellene és nem tudom, hogy kint megcsinálják e nekem a vizsgálatokat é az ultrahangot?

Figyelt kérdés

3 hónapot szeretnénk kint lenni.Kell a pénz a babára

de a baba is fontos szempont!

Mit tegyek?


2012. máj. 16. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is mi az a kint? EU tagállam vagy keletre mentek? nem mindegy ugyanis.
2012. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Osztrákba mennénk.Eu-s
2012. máj. 16. 09:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán mennék.

Ha minden kötél szakad, Győrbe átmehetsz vizsgálatokat csináltatni. De Ausztriában is van terhesgondozás:)

2012. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 vagyok.

Persze hogy kimennék. Nem tudom feketén mennétek e, de ha igen és azt sem szeretnéd, hogy tudják, hogy babát vársz, akkor Sopronban vagy Győrben megcsináltathatnád a vizsgálatokat. Az elsőt olyan 8 hetesen, aztán a 12-ik heti kötelezőt. De annyi szabadidőd csak lesz, hogy ez beleférjen.

Vagy ha van rá pénzetek Ausztriában is megcsinálják a viszgálatokat, de gondolom annak elég húzos lenne az ára és ha kell a pénz a babára, akkor nem vizsgálatokra akarjátok költeni, ha itthon ingyenes az egész.

2012. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A kérdező:

Nem feketén mennék be lennék jeletve ahogy eddig is.És ha van E cardom akkor is kell fizetni a viszgálatokért?

2012. máj. 16. 10:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a 26-ik hétig külföldön dolgoztam ( Olaszországban). 2szer voltam uh-n, egyszer vérvételen. nem kellett a vizsgálatokért fizetnem, mert rendesen be voltam jelentve, volt eü kártyám.

37hkm

2012. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!