Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Tegnap...

36 hetes vagyok. Tegnap megvizsgált az orvosom. Mondta hogy nyitva van a külső-belső méhszáj 1 ujjnyira. Ma reggel wc-zéskor észrevettem ilyen barnás valamit. Lehetett ez a nyákdugó? Azóta kicsit fájdogál a hasam. mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
2008. márc. 28. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ezek még önnmagukban nem jelentik azt, hogy hamarabb jönne a baba, van akinek 4 héttel szülés előtt távozik a nyákdugó (ez már legalább 1 újjnyi méhszájnál lehetséges csak), sőt, van olyan ismerősöm aki 29. héten ilyen paraméterekkel rendelkezett. Pihenj sokat, többet mint eddig, a baba tudja mikor van itt az ideje. Ha meg hamarabb jönne valamivel, az sem gond, már lassan koraszülöttnek sem számítana. Úgyhogy lazíts, és élvezd kis hogy még egy test vagytok, beszélgess vele sokat :)

További gyönyörű heteket, célegyenesben vagy!!!!!!!!

2008. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) De azt hiszem nem fogom kibírni hetekig sőt napokig sem. Iszonyatosan törnek rám a görcsök, nagyon keményedik a hasam is. Az első babámmal is valami hasonló volt, csak már nem igazán emlékszem! :) Köszönöm mégegyszer!!
2008. márc. 28. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Egyre figyelj, hogy a nyákdugó eltávozása után szabadabb az út a kórokozóknak felfelé! Házaséletet nem lehet élni mr ilyenkor, higiéniára különösen figyelj, ülőfürdőt se vegyél otthon....stb. Sok sikert!
2008. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A görcsök miatt gondolom hogy hamarosan lehet eljön a Te időd,vigyázz magatokra,és légy készenlétben,biztos ami biztos,apát már ne engedd el messzire:-)Nem lesz baj,minden jót nektek!
2008. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!En az elso gyermekemmel voltam ugyanigy.Raadasul nekem masnap reggel hasmenessel mar jelezte,hogy bizony nemsokara szulni fogok.Delbe mar jottek is a fajasok ez Szombati nap volt es Hetfore amikor betoltottem pont a 37.-ik hetet,du.megszuletett a fiam.Sosem lehet tudni,de lehet,hogy neked meg van idod!Konnyu szulest.

Udv.egy 20 hetes kismami

2008. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem azt javaslom hogy pihengess nyugiban és várd hogy telnek a percek, órák. Hanem azt hogy hívd fel az orvost!

valószínüleg visszahív vizsgálatra hisz lehet hogy azóta már jobban kitágultál, és ha nem is szülsz meg még, akkor is lehet befektet a kórházba és ott legalább jó kezekben leszel.

Nővérem 37.-ik hétben délután 4-kor volt dokinál ahol minden rendben volt és még zárt volt. Éjjel meg már mentek szülni.

2008. márc. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!