Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hüvelyi ultrahangon volt benn...

Hüvelyi ultrahangon volt benn vlakinek a párja?

Figyelt kérdés
Engedik, Ti szeretnétek? Mik a tapasztalatok?

2012. máj. 28. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden UH-ra jött velem a férjem. Mi nem is kérdeztük, hogy bejöhet-e, természetesnek gondoltam, hogy ő is bejön, az ő gyereke is, ugyanannyira, mint az enyém és látni szeretné pont úgy ahogyan én is.

Én nem jöttem zavarba, hiszen nem először látta a lenti "alkatrészeimet" a férjem :)

2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bent volt a férjem az összesen, a szülésen is. Nem kérdeztük, jött és nem is volt ellene kifogása a dokinak. Ő a gyerek apja, nem akart semmiről lemaradni. Amúgy is látott már alúlról. :)
2012. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Természetes volt h az össze uh-n bent legyen. A szülést már nem vállalta be :)
2012. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És az orvosok nem néztek furán vagy nem mondták, hogy "de hüvelyi lesz!" ?
2012. máj. 28. 21:00
 5/19 anonim ***** válasza:
szerintem nálunk is bejöhetett vna hüvelyi uhra, de én nem akartam, ezért mert hüvelyi. meg igazából annyira ő sem erőltette a dolgot.
2012. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bejött velem, hiszen ő is ugyanúgy aggódott, hogy minden rendben van-e a gyermekünkkel. A doki sem nézett furán. A férjem előtt miért szégyenkeztem volna? Akkor is ő volt ott mikor "bekerült" a baba, llátott már alulról. :) Egyébként meg nem a lábam közét nézte, hanem a monitort.
2012. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én sztk-ba jártam terhesgondozásra, ott azt mondták, hogy hüvelyire inkább ne jöjjön. A hasi uh-ra bejött, de amíg vizsgált az orvos, addig az öltözőbe volt.
2012. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Magándokihoz jártam, simán bejött velem mindig. Nem volt kérdés. Ott a magánrendelőben ez megszokott volt, h megy az apuka is befelé.
2012. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Anita8401 ***** válasza:

Nálam mind a kettőnél bejött velem és most is bejön,hogy az ikreket lássa :D



13hkm

2012. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

hüvelyinél 1x sem volt bent,én sem és Ő sem akarta...

hasinál mindegyiken bent volt...

2012. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!