Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy van a 12. heti uh-nál?

Hogy van a 12. heti uh-nál?

Figyelt kérdés
El kell menni a dokihoz, ő megultrahangoz, majd el kell menni a kórházba és meg kell csináltatni a vizsgálatokat és azoknak az eredményét, még azon a héten vissza kell vinni a dokinak, vagy csak a következő uh alkalmával?

2012. jún. 14. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenhol változó. Én 1-2 nappal a szokásos nődokis látogatás előtt megcsináltam az uh-t (előtte 2 héttel adott beutalót az orvos, mikor megkaptam a kiskönyvemet), aztán a megbeszélt napon a terhesgondozáson megcsinálták a vérvételt, vizeletvizsgálatot, utána elmentem a védőnőhöz, ő mindent beírt a kiskönyvbe, majd az orvoshoz átvitte a kartonom, és ő is megnézte az uh-t. Ennyi volt.
2012. jún. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez orvos/kórházfüggő. Nekem az nőgyógyász mondta, hogy mikorra kérjek időpontot az UH-ra, melyik vizsgálatot mikor végeztessem el. Az eredménnyel a legközelebbi találkozásunkkor mentem.
2012. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!