Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem mond a maganorvos a...

Miért nem mond a maganorvos a 16. heti UH vizsgálaton semmit a baba nemevel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azt hittem ha maganorvoshoz megyünk akkor nagyon hamar tudni fogjuk milyen nemű a babank.annyian írjátok hogy 12-14 hetesen megmondták.nekünk a 16. Héten miért nem mondott semmit?:-( azt mondta a fiúknak később szállnak le a herei.a következő uh- n már megtudja talán mondani. Mitől függ hogy valaki 12, hetesen elmondja valaki csak 20.héten? Magyarazzatok meg lécci

2012. jún. 6. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
lehet hogy úgy volt vele, hogy te nem kérdezted...
2012. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A 12. héten tippelni lehet, pontosan csak sokkal késöbb lehet látni.
2012. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem kérdeztem!!!! Az volt az első mikor bementünk hogy nézzük meg UH-n mert tudni szeretnénk a nemét.többször is megkérdeztem biztos nem lehet most megtudni?
2012. jún. 6. 21:56
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
első vagyok. nekem a 12. héten nem tippelés volt, hanem 99%ra állította az orvos hogy fiú. így is lett.
2012. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy tudom, hogy pont a fiút lehet kicsit előtt megállapítani. De mindegy. Attól is függ, hogy mennyire látta azt a részt. Lehet, hogy nem volt egyértelmű, és nem akart találgatásokba bocsátkozni. Van akinek bejön az amit ilyenkor mondanak, van akinek nem. Ilyenkor még sokszor tévednek, és az sem feltétlenül jobb, ha már beleéled magad az egyikbe, és később kiderül, hogy mégis a másik nemet képviseli. Barátnőm kislányát is fiúnak látták ennyi idősen, aztán 24 hetesen kiderült, hogy kislány. Türelem, majd a legközelebbi alkalommal már biztosan megtudod.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A 12.héten csak tippelni tud, az, hogy eltalálta, csak szerencse a részéröl.
2012. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy itt vki írja! Ha tippel, mert nem látja jól a területet és azt mondja, h fiú, akkor rögtön arra áll át az agyatok....aztán 2 hét múlva, mikor korrigál , h bocs ez mégiscsak lány...akkor az egy kicsi "csalódás" mert beleéli magát az ember már.... Inkább legyen a 18. héten egy biztos, mint pl. a 14-en egy bizonytalan,szerintem.....
2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A baba fekvéséből is adódhat,hogy nem tudják egyértelműen megmondani és ez nem az orvos hibája.Rimánkodhatsz te neki,ha a babád takargatja magát,vagy nem egyértelmű a fekvése miatt.Hidd el,ha a doki tudta volna biztosan,már mondta volna.Főleg úgy,hogy kérdezted is és fogadott orvos.Én a 17. hétben tudtam meg,hogy kukija van .:) De még mekkora ráadásul,előtte meg semmi nem látszott.
2012. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Van olyan, mikor bármit csinál a doki, vagy bárhogy mozogsz, köhögsz, csokit eszel stb., a babád akkor is békésen szunyókál a pocakodban, vagy pont úgy fordul mindig, hogy nem látni a lába közé.

Az elmúlt évben 2 ismerősöm is babát várt, egyiknek sem tudták megmondani még a 24. hét környékén sem a nemét, mert "elbújt" előlük a baba, mikor nézték.

2012. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A 12. heti UH-n rákérdeztem. Forgatta össze-vissza a gépet, és még a kollégáját is odahívta, aki egyből rávágta fiú - az is lett. Mindez, csak szakrendelésen volt, nem magándokinál, és 3D-ben nézhettem :)

De ha nem igazán látja, mert takarásban van, akkor nem tudja megmondani.

2012. jún. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!