Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nektek volt már olyan ultrahan...

Nektek volt már olyan ultrahangotok, ahol a doki ütögette a hasatokat az uh fejjel?

Figyelt kérdés
27 hetes vagyok, a doki elég határozott mozdulatokkal ütögette többször is a hasamon az uh fejet, csak hogy vegye el a kezét a baba, mert mindenképp meg akarta nézni a száját, hogy nincs e ajakhasadéka. Szegény baba meg rázkódott bele, végül szót fogadott és elvitte a kezét, de úgy sajnáltam!!! Ugye nem lesz ettől baja?

2012. júl. 3. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt, rá is szóltam... nem tetszett neki, de nem csinálta tovább...
2012. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Baja szerintem nem lesz ettől, de ez elég durva hogy ütögeti az uh fejjel. Kérte volna inkább, hogy fordulj meg az oldaladra, vagy állj fel, vagy kézzel kopogtatta volna. Elég prosztó...

Ne aggódj, nem lesz baja! Meg legalább meggyőződtél arról, hogy rendben van a kis szájacskája.

2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem lesz neki baja tőle, jól be vannak ám csomagolva :)
2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, és biztos nem tiszta erővel ütötte. Nst-n is megrázzák az ember hasát, hogy ébredjen fel a gyerek.
2012. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ütögetni nem ütögette, de megrázta az uh fejet, így bele a pocakba, ha érted, mire gondolok. Neki is az volt a célja, hogy a gyerek megmoccanjon és láthatóvá válljon az, amit éppen látni akart a doki. De ez még mindig jobb, mintha ütögetné, vagy ha annyira belenyomná a hasamba, hogy az fájjon (volt ilyen is).

Nem lesz tőle baja, vízben van, az megvédi, ne aggódj!

2012. júl. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok a válaszokat!!! Olyan fura volt nekem ez az ütögetés... Persze megértettem, hogy fontos hogy lássa amit akar, de akkor is drasztikus... :-(


Gratulálok mindenkinek a Babához!!! :-)

2012. júl. 3. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ütögette, az igazat megvallva én ezen egyáltalán nem riadtam meg vagy nem húztam fel magam annyira, szerintem amikor a macskakövön megyek gyorsabb tempóban a kocsival, sokkal jobban és tovább rázkódik a baba...

Azóta már mentem neki kilincsnek meg jöttek nekem könyökkel, ami sokkal nagyobb benyomódás lehetett, mégsem lett semmi baja egyiktől sem, végülis a magzatvíz felfogja még a durvábbakat is. (aztán majd ha pszichológushoz kell járnia felnőtt korában és ott bevallja a magzati emlékei, hogy minek volt kitéve, akkor lehet, hogy lecsuknak...:)


De nem ért el vele semmit a dokim, mert nem vette el a kezét juszt se :)


38hkm

2012. júl. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!! :-)
2012. júl. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!