Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor a legérdemesebb 4 D...

Mikor a legérdemesebb 4 D uh-ra mennem? 17hkm

Figyelt kérdés
Nem tehetem meg ,hogy hetente menjek majd ,és nem is szeretnék állandóan ultrahangoztatni.Egy emléket viszont szeretnék erről a csodálatos korszakról,sajna a kórházban még képet sem adnak .Akkor mennénk mikor a legjobban mutat már a képen ,de a nemét elég ha születésekor tudom meg .:)

2012. júl. 11. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt mondják h a 24-25.héttől, de én nem bírok addig várni:), én már 19hetesen megnézem aztán majd 30hét körül még egyszer:)!!!
2012. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi a 20.héten voltunk,de még várhattam volna...:S

A 25-26.héten a leg látványosabb.

23hkm

2012. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én 21 hetesen voltam és tök látványos volt és aranyos babás :) nem ufós :p sztem a 20at várd meg mindenképp
2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

26 hetesen voltunk,nagyon aranyos,édes kis pofija volt már,enyhén husi kezecskékkel,lábikókkal. De még én is azt mondom,hogy várni kellett volna a 30.hétig. Azért túlóráztam ebben a hónapban,hogy még egyszer elmehessek augusztusban,33 hetesen. De a dokim mutatott egy képet,azon egy 28 hetes baba volt és igen igen csak husi volt már! Szóval én akkor mennék a helyedben!

30 hkm

2012. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a 20.héten készült,belinkelem,hogy tudj viszonyítani.:)

[link]


[link]

2012. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bármennyire izgulsz meg nem bírod ki, nem érdemes a 25ik hét elött menni. Mi voltunk a 25ik héten, cuki volt már akkor is, de nem mutatta meg az arcát. Most péntekre hívott vissza a doki h megnézzük megint és tudjunk szép képet csinálni, meg felvenni még a dvd-re. Most már 27+5 hetes lesz mikor megyünk, a doki szerint hetek is rengeteget számítanak.


Hát kíváncsi vagyok :)


27+3hkm

2012. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az én kisfiam ilyen volt 26 hetesen :) morcos kis úriember:

[link]

bocsi a szar minőségért, telefonnal fényképeztem le a papírról.

2012. júl. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

26-31.hétig ajánlotta nekem a dokim. Mi 26 hetesen voltunk,nagyon babás volt már akkor is. Én azt mondom,ha az embernek egyszer van ilyenre lehetősége,akkor semmiképp ne menj korán,nehogy csalódj.Emellett nagyon sokat számít az UH gép minősége is.Nézz utána a környéketeken milyen lehetőségek vannak és milyen képeket csinálnak,mert az sem mindegy.

31hkm

2012. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk vele, csak 1x engedhetjük meg magunknak (10 000 Ft) és mi a 28. héten mentünk és felejthetetlen élmény volt. Nekem az is tetszett benne, hogy 2d-vel végignéztük minden testrészét, az összes szervét, hogy minden rendben van e. Mivel amúgy az sztk-ba járok uh-ra, ott meg csak megmérik a szükséges dolgokat (fej, has, combcsont) és ennyi kb 5 perc és zavarnak is kifelé! :(
2012. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi például már a 16. héten elmentünk!már akkor is nagyon cukika, igaz még sovány :D De ha csak egyszer szeretnél a terhesség alatt, akkor mindenképp vár a 28.-30.hétig, mert akkor már igazán babás.:)Mi akkor fogunk legközelebb!

21hkm

2012. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!