Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap reggel 7-re kell...

Holnap reggel 7-re kell mennem cukorterhelésre éhgyomorral, de mikortól nem lehet enni elötte? Elfelejtettem megkérdezni a védőnőt, most meg szabin van nem tudom elérni.

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem azt mondták, hogy előtte 12 órával már ne egyek, ha megoldható és maximum vizet igyak, semmi mást.

2012. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
este 6-7 után már ne egyél.
2012. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a védőnőm, hogy előző este 7-ig ehetek, utána már nem igazán. Fura, mert 4 éve, mikor a fiammal voltam terhes, csak aznap kellett éhgyomorra menni, előző estétől tartó koplalásról szó sem volt. :S
2012. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem este 10et mondott a doki.
2012. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Ha este ég a gyomrom Salvus vizet ihatok vagy azt se szabad már? Általában hajnal 1 körül szoktam rá felkelni akkor már elviselhetetlen:-s vagy igyak inkább lefekvés elött megelőzésképp?
2012. jún. 27. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizet ihatsz éjjel.
2012. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizet még vérvétel előtt is ihatsz! Nekem az asszisztens mondta, hogy nyugodtan ihatok, mert akkor jobban talál vénát is.
2012. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor ezek szerint inni lehet, mert a védőnő azt mondta, hogy azt se nagyon kéne max pár kortyot, pedig tudja, hogy így is alacsony a vérnyomásom :-s
2012. jún. 27. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:
vizet én a kettő közt is ihattam, nekem azt mondták 10 órát kell kihagyni az evést
2012. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!