Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kisvárdán hol van védőnő? Ki...

Kisvárdán hol van védőnő? Ki az, hol rendel (név, cím, tel. Szám, bármilyen elérhetőség)? Be kell hozzá jelentkezni?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, mennem kellene a védőnőhöz, de sehol nem találom, hol van a rendelője. Nemrég költöztem Kisvárdára, így semmit és senkit nem ismerek itt. Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 18. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen,fel kell hívnod a rendelőt,és ott pedig utca,házszám szerint fogják a hozzád tartozó védőnő elérhetőségét megadni,akivel majd időpontot tudsz egyeztetni.


Cím: 4600 Kisvárda, Szt. György u. 1.

Tel.:45/415-047


29hkm

2012. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, én is ezt akartam írni :) Én is oda járok.


31+6 hkm

2012. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagy segítség volt. Köszi!
2012. júl. 19. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelentkeztem be.Felmentem megkérdeztem hogy mi ennek a menete.A körzeti rendelőben van az emeleten.Hétfőn és szerdán van terhes tanácsadás.Boldog babavárást.
2012. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki rendel ott? Én jövőre költözök Kisvárdára, a kisbabám novembernek születik meg, de jövőre mindenképp kisvárdai védőnőre lesz szükségem (most még dombrádi van)


25 hkm

2012. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben sikerült bejelentkeznem a védőnőhöz. Hétfőn délre járok tanácsadásra. Köszi a segítséget!


Utolsónak: Több védőnő is van, majd a lakcím szerint osztanak be valamelyikhez. De nekem pl. más mérte meg a vérnyomásomat, súlyomat, mint aki a védőnőm és egy harmadik nézte a vizeletmintát. Ott vannak mind együtt, és aki ráér, az foglalkozik épp a veled, ha a tiédnél van bent valaki más.

2012. aug. 16. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!