Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha sem az orvos, sem a védőnő...

Ha sem az orvos, sem a védőnő nem említette a kombinált, integrált tesztet, az baj? 13 hetes

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem indokolt, akkor nem mondják! Persze van olyan is aki indokolatlanul rátukmálja az emberre a méregdrága vérvételt!
2012. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magát a vizsgálatot nem említették? A kombinált tesztet és az integrált első fázisát legkésőbb 13+6 napos korig lehet elvégeztetni. Lehet, hogy azt gondolták, hogy már úgyis kicsúsztál az időből. Nekem javasolta már a 9. héten, hogy vannak ezek a vizsgálatok, ha szeretném magán helyen elvégeztethetem. 13+3 naposan mentem az integrált első fázisára.
2012. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen,nagyon sok féle dolgot néztek,lehet ez volt az?
2012. júl. 18. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak fizetősön csinálják a kombináltat és az integráltat is. A kombináltba beletartozik a genetikai uh és a vérvétel. Az integrált is ugyanez csak kiegészül még a 18. heti vérvétellel is. Nekem 28 ezer forintba került. Ha nem kellett fizetned, szerintem nem csináltak kombinált tesztet, csak egy sima 12 heti általános vérképed lehetett. De ha nem vagy benne biztos, szerintem kérdezz rá.
2012. júl. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!