Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » R nagy uterus, endometrium...

Kujber Gáborné Edit kérdése:

R nagy uterus, endometrium 14mm jobb ovariumban 20x20mm-es foll bal oldal szabad douglasban folyadék nincs ezek az uh-s eredmények. Terhes lehet?

Figyelt kérdés

Ezek a barátnőm eredményei. Mit jelentenek? Visszahívták egy hét múlva, mert hüvelyi uhn nem igazán látszott a baba.Azt mondta az uhs nő hogy méhen kívül és belül is lát valamit. Lehet terhes?

Ezt a doki írta a papírra: Külső nemi szervek alakilag épek felt: norm flour kolp: cervicalisatio bv: kp tág vagina tömött portio folytatásában rendes nagy uterus afvban, puhább collum mko szabad környezet emlők fiz neg?



2012. júl. 31. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Nézd, a jobb oldali petefészekben 2 cm átmérőjű tüsző van, szerintem nem valószínű, hog terhes lenne....

A nyálkahártyája 14 mm vastag, olyan, mintha félidősen uh-zták volna.

2012. júl. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen fura, mert terhesseg eseten nincs tuszo, viszont felidosen a 14 mm nykahartya nagyon vastag, nekem a 9 cm-re azt mondta, hogy vaskosabb a kelletenel, ami jo, de 7-8 cm ilyenkor. szoval azt tudom elkepzelni hogy az a foll a sargatest (luthein ciszta), ami a babat taplalja a 12. hetig kb. igy mar stimmelne terhessegre is akar, csak nem ertem, hogy akkor miert foll-t irt. esetleg pozit tesztelt a baratnod? vagy a ciklusanak melyik napjan csinaltak ezt az uh-t?
2012. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
22-én volt a havi első napja és 28-án múlt el. Most lesz 2 hete hoyg késik neki. Kb 5 hetes terhesség.
2012. júl. 31. 13:38
 4/10 anonim válasza:
majdnem 2 hete késik a menstruációja, 27. napra szokott megjönnie neki és most a 40. napon jár és még semmi vérzése nem jelentkezett de még olyan érzése sincs mint akinek megakarna jönnie. tesztet nem szeretne csinálni.
2012. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hat pedig azok alapjan amit irsz, eleg valoszinu, hogy terhes, nagy uterus, puhabb collum (ez mondjuk nemtom mit jelent, de azt sejtem hogy fel van puhulva a mehe, ami megintcsak terhessegi jel lehet). miert nem akar tesztet csinalni? nemkivant terhesseg lenne? hany eves? pedig egy teszt muszaj lenne, mert ha valoban nem akarja a babat,.akkor az abortuszig meg egy ket dolgot el kell inteznie, ugyhogy nem lehet ezt sokaig huzni halasztani, mert attol hogy nem csinal tesztet, meg nem lesz mas az eredmeny.
2012. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
bizott benne ha elmegy drhoz meg uh kimutatható lesz a terhesség de nem. Nagyon szeretne babát :)))
2012. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rábeszéltem holnap csinál tesztet:) 27 éves második baba:) Tervezett.
2012. júl. 31. 14:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Megcsináltuk a tesztet 2 csíkos lett:)
2012. aug. 1. 11:59
 9/10 anonim ***** válasza:

egyertelmu volt, hatalmas gratula!!

miert nem akart amugy tesztet csinalni? felt az eredmenytol?

2012. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen utolsó válaszoló:) Igen félt hogy negatív lesz az eredménye:) De egyértelmű 2 csíkos pozítiv:)
2012. aug. 1. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!