Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 uh + vérvizsgálatra kell...

12 uh + vérvizsgálatra kell vizeletet vinnem?

Figyelt kérdés
Nem mondott semmit a hölgy, akit felhívtam telefonon, így gondoltam inkább megkérdezem tőletek. Ha kell vinni, akkor középsugarasat? Vagy mindegy? Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 31. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
javítás: 12 hetes
2012. júl. 31. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell vizelet, de ott is pisilhetsz, nem muszáj vinned. Mi az hogy középsugaras?
2012. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a telefonos hölgytől kellett volna megkérdezned. :) Ez ugyanis kórház függő. Nekem pl vérvizsgálat nem is volt az 12. heti UH-nál és vizeletet sem kellett vinnem. De hallottam olyat is akinél mindkettő volt. Szóval inkább hívd fel megint őket és kérdezd meg, biztos ami biztos.

És mindig középsugarasat vigyél, ha kell, teljesen mindegy milyen vizsgálat!

Boldog Babavárást!

38 hkm

2012. júl. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: A "középsugaras" azt jelenti, hogy a vizelet első részét ki kell üríteni, majd - anélkül, hogy a vizelet folyása abbamaradna -, egy középső adagot kell felfogni belőle.
2012. júl. 31. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Köszönöm szépen. Itt lesz vérvizsgálat, de holnap mindenképpen felhívom a hölgyet.


Köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 31. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem kellett vizelet és középsugarasat kértek. Szerintem vigyél magaddal otthonról max ha nem kell akkor kidobod de nem kell ott sétálgatnod a kémcsővel meg a kórházi budin szenvedni a dologgal. 18hkm
2012. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma voltam uh-n és vérvizsgálaton. Nem kellett vizeletet vinnem, majd csak a 16. heti vérvételre kell reggeli vizeletet vinni.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 2. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!