Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek egy kicsit indiszkrét?...

Lehetek egy kicsit indiszkrét? Miben viszitek a vizeletet a védőnőnek?

Figyelt kérdés
Ugyanis én nem találok semmi olyasmit itthon, ami zárható lenne. A befőttes üvegen és a műanyag dobozon kívül. Addig tök jó volt, míg a semicilin-nek az a kis műanyag doboza volt. De már az is levélben van. Nem tudok rájönni miben vigyem legközelebb.
2011. márc. 1. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

gyógyszeres üvegben patikában talán tudnak adni v. maradt otthon.


pl. ládzsás utifü szirupos üveg.

2011. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Robitussin. De az is majdnem tele van még.
2011. márc. 1. 14:01
 3/30 anonim ***** válasza:
Nekem a rendelőben kellett műanyag pohárba pisilnem. Ezt nem tudjátok megoldani?
2011. márc. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban tudsz venni üres gyógyszeres üveget (az steril is), nem drága.
2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%

Öntsd át valamibe ami zárható de nagyobb.


ott is lehet pisilni inkább ezt az opciót válaszd én még kisgyerekkel is meg tudom oldani nem lehetetlen.

2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Bébiételes üvegben, kiürült vitaminos üvegben, tormásüvegben. Amikor egyik sem volt itthon vettem a 100 forintos boltban kis zárható tartókat, és abban vittem.
2011. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Első várandóságom alatt 3dl-es Kubus üvegben vittem a vizeletet (persze nem teli)... de azóta sajnos már csak műanyag flakonosat kapni.

Most várom a második bébit és a gyógyszertárban vettem kis üvegeket kupakkal (amibe sebbenzint, alkoholt...stb. szoktak kimérni)... nem volt drága és tök jó :-)

2011. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Én is gyógyszeres üvegben! Gyógyszertárban kérdezz rá,hogy mit tudnak adni! Vannak kifejezetten erre a célra poharak!

[link]

2011. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt ott nem lehet megoldani. De megkérdezem a gyógyszertárat, hátha. De lehet, hogy van valahol kis sörélesztős dobozkám is. Most jutott eszembe. Utána járok. Köszönöm az ötleteket.
2011. márc. 1. 14:08
 10/30 anonim ***** válasza:
Én a Béres magnézium és kalcium hengeres műanyag dobozaiban, plusz becsomagolom papírtörlőbe, zacskóba. Vissza szokta adni (ő kezdeményezte, mert tapasztalatból tudja, nagy érték az ilyen doboz most:))... Szóval hazahozom, kimosom, kiszárítom..
2011. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!