Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most akkor hány hetes is vagyok?

Most akkor hány hetes is vagyok?

Figyelt kérdés
A menstruációm szerint ma lennék 19+5. Viszont később volt ovum, mint félidő. Az elso ultrahang során a mensitől 11 nappal volt lemaradva a baba. Utana voltam 7hetesen, 12 hetesen es 15 hetesen ultrahangon. Mindegyiken ugyanakkora volt, behozta a lemaradast es csak 6 nappal volt mar lemaradva, vagyis 18+6 lennek ma. Igy is szamoltam mindig, ezt mondtam a kerdeztek. Igen am, de a 18. Heti ultrahang szerint a baba meg csak 18+1. Akkor most 18,19 vagy 20 hetes vagyok? Mert eddig az uh egy eredmenyt adott mindig, de most ezek szerint ujra 11 nappal fiatalabb a mensinel. Ez mindig valtozni fog?

2012. aug. 3. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mensi szerint 19+5 hetes vagy...Ennyi
2012. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a mensi szerint számolt és az ultrahang alapján számoltak alapján 2 nap eltérésem van, de én az ultrahang szerintit veszem figyelembe, az is a kiírt időpontom, a ma :)! De ha olyan sok lenne az eltérés, szerintem az 1 hét már az, akkor az lehet, hogy én is mensi szerintit venném figyelembe.


40+2hkm

2012. aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mensi szerint vagyok 29+6 hetes.A baba szerint pedig 31+3 Mert 11 nappal idősebb/fejlettebb.1-es voltam ismét
2012. aug. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:) mindenkinek ment a zold kezecske!

Akkor a mensi szerintit fogom mondani, amugyis aszerint vagyok meg kiirva, nem modositottak:)

2012. aug. 3. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:
nem sok az eltérésed, nekem ehhez képest több egy pár nappal. mensi szerint 19+4 hetes vagyok de a baba mérete szerint csak 17+3.
2012. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Te melyik szerint szamolo? Vagy ha kerdezik, hogy mennyi idos vagy, akkor melyiket mondod?:)
2012. aug. 3. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
én a baba mérete szerint számolok, a doki is arra számol :)
2012. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem menstruáció alapján leginkább azok tudnak számolni, akiknek 28 napos a ciklusuk. Az én utolsó menstruációm 1. napja június 20. volt, augusztus 15 -én 5-6 hetes terhességet állapított meg a doki, mert az embrió mérete erre utalt. nagyon sok eltérés nem lett volna ha azt veszem, hogy a mesntruációs számolás első 2 hetében gyakorlatilag még senki nem terhes.... de nálunk megnyugtató volt, mert lehetett sejteni, hogy talán a peteérés később volt, mint egy átlagos ciklusban, és nem lemaradásról van szó.
2013. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!