Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 35 hetesen érdemes még 4D-re...

35 hetesen érdemes még 4D-re menni? Volt valaki ilyen idősen is?

Figyelt kérdés
Voltunk 27 hetesen is, de ott nagyon mozgott és nem lettek túl jó képek,azért gondoltam mert ilyenkor már elég pufi, és kisebb neki a helye talán jobban el lehet kapni egy egy pillanatot tisztán, és szebbek a vonásai is, és olyan képeket szeretnénk róla amin már nagyon babás :-) köszi :-)

2012. aug. 9. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
35 hetesen már nem érdemes. Olyan kicsi már neki a hely, hogy semmit nem lehetne látni.
2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem várj még 4-5 hetet és annyi képet készíthetsz róla, amennyit akarsz!

2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Kuponnal még esetleg megpróbálnék elmenni, de teljes áron nem igazán. Ilyenkor már nem nagyon ajánlják.

Bár egy barátnőm 33 hetesen volt, nagyon szép képei lettek a babájáról, pedig nem volt picike a baba.

2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 35.héten csináltak genetikai uh-t, a lepény miatt és átkapcsolt a hölgy 4D-re pont úgy volt, h a pofija látszódott! Semmivel nem nézett ki másképp mint a 29. héten felvett 4D-n! Én a helyedbe azért nem adnék ki pénzt, h pár héttel előbb még lássam, hiszen nemsokára már kint lesz! Utána meg abszolút nem fogod nézegetni a 4D-s képeket, videót :D
2012. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Végül elmentünk vele még egy utolsó 4D-s felvételre.. Milyen a sors.. Sajnos, Ő Angyalka lett,

halva született. Nem bántam meg hogy elmentem mert akkor még utoljára láthattam Őt élve.

2013. dec. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!