Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A debreceni Klinikán hány...

A debreceni Klinikán hány órára érdemes menni az ultrahangra?

Figyelt kérdés

Szerdán vagy csütörtökön szeretnék menni a 12hetes uh-ra. 3éve nagyon megjártam ezzel, mert 10re mentünk és délután 5kor jöttünk el! Nem is akartam volna újra ide menni, de az otiban pont a héten nincs ultrahang, és a körzeti dokinak meg vinnem kell a leletet. A saját orvosom ugyan a klinikán dolgozik, de most ő is pont szabin van.

Segítsetek, mikorra menjek, h ne kelljen órákat ott ülnöm?

Egyáltalán mettől meddig tart az uh rendelés? Vagy honnan tudnám kideríteni ezt?



2012. aug. 13. 14:13
 1/5 KarÁdi válasza:

Szia.

Én ma reggel 7:30 körül menntem és sztem 1 óra altt végeztem is.

2012. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem nyitásra menj:) Ha napközben mész rengetegen vannak,mint az oroszok,és nem fogsz végezni egy hamar.:(
2012. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Majd írd már meg, hogy te mikor mentél és mikor végeztél, mert mi is mennénk a jövő héten!?

2012. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

UH-ra vagy rendelés előtt menj be és behívnak az elsők között, vagy a rendelési idő végén.

Nekem genetikára is kellett menni, ott aztán megváratják az embert. A férjemmel mentünk még reggel, rendelés kezdetekor és a rendelési idő végére végeztünk. Az UH szaporán megy, egyszerre 3 kismamát hívnak be.


27 hkm

2012. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Fél2 körülre mentünk, és kb. 1óra alatt végeztünk. 2ig van rendelés, de telefonon azt mondták fél2ig jó lenne beadni a beutalót.

Mikor odaértünk, akkor voltak bent az uh-ban. Ahogy ők kijöttek, nemsoká hívták is a kövezkező 3ast. Nem tudom mit csinálhattak odabenn, de hiába jöttek ki, majd fél óráig senkit se hívtak be. De azt hiszem még így hamar ránkkerült a sor, mert a következő körben már engem is szólítottak.

2012. aug. 16. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!