Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova érdemes menni Budapesten...

Hova érdemes menni Budapesten 4D ultrahangra? (28. héten)

Figyelt kérdés
A belváros körül lenne jó, vagy tömegközlekedéssel jól elérhető helyen.

2012. szept. 13. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

szia :)

én a 6. kerületben a Szondi utca 51-ben voltam 4D-n, nagyon jó volt és most akciós is :) a hősök terétől kb. 10 percre van, 72es trolival 3 megállót kell menni és utána lesétálsz egy utcát, vagy le is lehet sétálni a távot, nem sok :)


0630-3088900as telefonszámon lehet bejelentkezni és szombati napon is rendelnek. fél órás a vizsgálat, 1 dvd és egy kép jár, ezt tartalmazza az ár, de többet is kérhetsz de akkor többe kerül. elég nagy hely van benn, kb. 10 ülöhely van, tehát pár rokon is befér :)

2012. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az v. kerületbe megyünk, az akadémia utcába, de nem tudom, hogy milyen, még nem voltunk. 12 rugó, ami szerintem kicsit sok, de hát ha jól csinálják, nyilván megéri.
2012. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leírást!! :)
2012. szept. 13. 21:25
 4/4 nini24 ***** válasza:
4d Genesis! Kedvesek. Alaposak, korrektek, kényelmes,modern a rendelő! :)
2012. szept. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!