Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyibe kerül a Praxis...

Mennyibe kerül a Praxis rendelőben (Bp) a 18. hetes genetikai uh?

Figyelt kérdés
Hány perces a vizsgálat?Sajnos az oldalukon nem találtam meg az árakat.Esetleg járt ott valaki mostanában?Milyen időpontokban lehet menni?Köszi előre is!

2012. szept. 25. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én a 14. héten voltam tavaly ilyenkor és 10ezer ft volt. De azt mondták a második trimeszteri vizsgálatokért 15öt kérnek.
2012. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!Közben felhívtam őket,és mondták,hogy 14 000 lesz. Ha megyek genetikai UH-ra,akkor elég csak a 22.héten menni legközelebb orvoshoz?
2012. szept. 25. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor lehet én emlékeztem rosszul, de az biztos, hogy többe került a 2.trimeszteri vizsgálat.

:)

Gratula a babához!!

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:))
2012. szept. 25. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Én jövő héten megyek hozzájuk. Nem babamozizni szeretnék, hanem, hogy tudjam minden rendben van-e,mert nem lett jó az AFP-m, így DVD-t nem kérek, csak a vizsgálatot,mert a doktornő állítólag az egyik legjobb genetikus. Így 8000 ft-ba kerül az egyébként 14000-es vizsgálat.
2012. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Remélem minden rendben lesz!Majd írd meg,hogy mi lett az eredmény!Szurkolok.
2012. szept. 30. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi aranyos vagy.

Ma voltam.Igazából a genetikus doktornőhöz akartam menni, de hozzá elég későre kaptam volna időpontot, és már így is betöltöttem a 22. hetet, így nem várhattam.

Azt mondták, hogy ha baj van, úgy is visszarendelnek hozzá, de szerencsére minden rendben van. Kisfiam lesz.

Telefonban azt mondták, hogy ha 3D-t kérek és se képet se DVD, akkor 8000, ehhez képest 4D-vel nézték a babát és képet is kaptam, és így fizettem 7000 ft-ot.

Minden jót kívánok neked is. Egészséges, gyönyörű babát, és könnyű, gyors szülést.

2012. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó,hogy minden rendben!Gratulálok a kisfiúhoz!!:)Meddig tartott a vizsgálat?Ez is 20 perces volt,mintha a drágább vizsgálatot kérted volna?
2012. okt. 4. 10:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszi.

Igen, 20 perc biztos volt, bár nekem többnek tűnt.Nagyon kedves és alapos volt a szonográfus. Mindent részletesen elmagyarázott. Kislányomnak még azt is, hogy miért van szükség a zselére a hasamon.:)

Majd írd meg,a saját tapasztalataidat is. Mikor mész?

2012. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De jó,örülök,hogy ilyen figyelmesek!Október 24-én szeretnék,akkor már közelebb lesz a 20.hét mint a 19. Gondolkodtam rajta,hogy én is csak a genetikát kérem dvd nélkül,de sajnos a férjem azon a héten pont dolgozik a szabad időpontokban,így kérek dvd-t is,hogy legalább otthon megnézhesse:)Tudtad már korábban is a baba nemét,vagy most mondták először?
2012. okt. 5. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!