Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül az a vérvétel,...

Mennyibe kerül az a vérvétel, ami nem kötelező, csak ajánlott és 12 hetes korban szokták csinálni? Valami genetikai betegséget szűr, ha jól tudom, de mást nem tudok róla.

Figyelt kérdés
doki kérdezte,hogy szeretném-e, rögtön rávágtam,hogy igen, csak nem tudom az árral kapcsolatban mire számíthatok. Miskolcra megyek a megyeibe. de más kórházi árról is írhattok ha tudtok hasonlót!

2012. szept. 16. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

A DOwn-kór szűrésre gondolsz ami UH-val együtt van.


nálunk győrben a vérvétel 10e az ultrahang 20e ft. Nekem nem ajánlották (23éves vagyok), de ragaszkodtam hozzá.



37hkm

2012. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
UH-t nem mondott a doki,csak vérvételt... remélem nem is lesz UH, 20 ezret kicsit soknak tartok.... én 24 vagyok :)
2012. szept. 16. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Elvileg csak UH-val együtt van, itt nálunk legalábbis igen!


Első voltam

2012. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak a vérvétel 9000 körül van! De kell hozzá az UH is, ha azt már megcsinálták. Együtt számítják ki az eredményt.
2012. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez elég soknak tűnik... hmmm... még jó hogy az ember csak egy 20ezrest hagyott itthon és elment egy hétre. faca lesz ha elmegyek és 30ezret kérnek...:S de hát nem gonoltam volna,hogy ennyibe is kerülhet... :S
2012. szept. 16. 21:06
 6/10 anonim ***** válasza:
A Sote 2-n nekünk ingyen volt, azt hiszem a Szent Imrében is az. Én 24 voltam, én is kértem.
2012. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Margitban úgy volt, hogy az UH ingyenes és kötelező, a kombinált teszt pedig nem kötelező, és lehetett választani, hogy a 9 ezreset vagy a 11 ezreset csináltatom, ha akarom. (Az olcsóbb a Bognárkerék utcai, a drágább az Istenhegyi klinika-féle teszt.)
2012. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ismerőst kérdeztem, ők nem rég csináltatták, nem emlékezett pontosan, olyan 10-16E ft-ot mondott. mindegy. megcsináltatom, nem a gyereken kezdek el spórolni! szégyellném is magam!
2012. szept. 17. 15:41
 9/10 A kérdező kommentje:
nah hát 16 E volt. UH-t csináltak meg vérvétel (jól összeszurkáltak... :() Istenhegyi klinika neve volt a csekken. úgy látszik mindenhol más az ára!
2012. szept. 18. 12:44
 10/10 Kardos-Varga Klaudia ***** válasza:
Több ilyen jellegü DOWN-szürésre alkalmas vérvétel létezik.Az olcsóbbat a 12 héten az aktuális genetikai UH-gal együtt végzik el, annak az ára 9000Ft-t volt (nekem a SOTE 2-es klinika), míg a másik fajta szürés ha jól tudom egy speciális intézetben végzendö,2szeri maga a vérvétel és az ára ismereteim szerint 25ezer FT körül mozog.
2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!