Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 8 hetes 3 napos terhesen...

8 hetes 3 napos terhesen (azzal a két héttel együtt számolva amit az utolső menstruáció első napjától kell számolni (szept.1) ) az ultrahangos méretek szerint az embrió mérete majdnem 7 mm. Nem túl kicsi ez a méret?

Figyelt kérdés

A méret mellett ott volt hogy 6 hetes 4 napos.

Csak azért furcsállom, mert a doki a szülés időpontjára is ráhúzott még 2 hetet.június 8-ról jún 20-ra.

Az ok hogy maga az embrió 6 hetes, de mindenhol ahol olvasom mekkorának kell lenni, ott a 8. hétre már 18 mm-t írnak úgy hogy beleszámolják az első két hetet is ami még igazából nem is terhesség.Amúgy a doki szerint jó a méret..



2012. nov. 5. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem annyi van a dologban hogy vagy egy picit kisebb (de később még behozhassa) vagy nem akkor fogant meg a baba ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Én is így jártam (valamelyik a 2 lehetőség közül) rá volt írva a papírra hogy vérzés kimaradás ideje 7 hét 3 nap, alatta pedig hogy egy szabályos petezsák látható, aminek átmérője 11 mm, amely 6 hetes terhességnek felel meg.

ez a 1,5 hét különbség végig megvolt...

2012. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia. Engem jún. 19-re írtak ki, ma voltam uh-án a doki mindent megnézett, szívhang is volt. nekem 14 mm-er mért, én is feltettem ezt a kérdést nemrég. én ma vagyok 7 hét 5 napos.


járj utána a dolgoknak, kérdezd meg a dokid. De az benne lehet a pakliban hogy később fogant.

2012. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


ez egy táblázat a méretekről.

2012. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én arra tippelek, hogy még nem akkora amekkorának kéne lenni,próbálom behozni evéssel :) amúgy csak 163 cm vagyok és 47 kg..lehet rám fog ütni és nem az apjára aki 193 cm és 92 kg :P
2012. nov. 5. 17:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem aug. 26-án volt utólsó mensesem. A babánk ma jelenleg 8 hetes 4 napos, a menseshez számítva mi jún. 02-re lennék kiírva, de az Uh. szerint jún. 13-at határozott meg a doki. A mienk is később fogant állítólag. Amúgy hogy érzed magad közérzetileg, csak azét kérdezem, mert kb. egyidősek lehetünk. Én sokat hányingerezek, néha gyötör is, reggelente hányogatok, de van úgy hogy éjszaka is.
2012. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szia!


Köszi a választ!

Én nem vagyok rosszul, hányingeresnek se mondanám magam,inkább esténként vagyok kicsit másnapos!:)

Nincs sok tipikus terhes tünetem a cicifájáson,álmosságon kívül.Talán még annyi,hogy fájdogál a pocakom.

Mit szeretnétek? Fiút?lányt?

2012. nov. 6. 13:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én kisfiút
2012. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:) Mindegyiknek örülnék! Boldog babavárást!
2012. nov. 6. 16:19
 9/11 Szundika20 ***** válasza:
#2. hozzászóló én is pont ennyi idős vagyok:) Nekem hétfőn azt mondták ránézésre hogy 1 cm de nem vizsgált meg alaposan az orvos pedig van bevérzésem is de kb 2 perc volt az egész vizsgálat...
2012. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.ma kiderült,hogy a baba elhalt sajnos.éreztem,hogy nincs valami rendben..:(
2012. nov. 9. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!