Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus elején voltunk együtt,...

Ciklus elején voltunk együtt, ma vagyok a 15. napon, de a teszt negatív. Olvastam, hogy a ciklus eleji babát volt, aki csak mensi elm után tudta teszttel kimutatni. Hallottatok ilyet?

Figyelt kérdés
6. napon voltunk együtt. Soha nem fájt a mellem a ciklus végén sem. Nem terveztük a babát, de hatalmas nagy szeretettel várnánk, ha sikerült volna összehoztunk. :) Olvastam az egyik oldalon, hogy aki a ciklus elején esett teherbe, annak csak a menstruáció időpontja után két nappal mutatta ki a teszt a babát. Nektek van ilyen jellegű tapasztalatotok?
2012. jan. 31. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
De miből gondolod,hogy volt akkor peteérésed?
2012. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmire alapozni, mert nem voltam még terhes és eszembe sem jutott még az aktus alatt/után sem, hogy most baba fogant meg. Néhány nap múlva fura lüktetést éreztem a hasamban, amilyen még nem volt. Elmentem dokihoz is, de minden rendben van velem nőgyógyászatilag. A hasszurkálás megmaradt, rá egy hétre elmentem ismét orvoshoz, nem talált semmit. Azóta volt az 5. napon egy barnás-rózsaszínes folyásom, amivel irány az ügyelet (szerintem hülyének néztek) annyira megijedtem, de ez elmúlt. Viszont megmaradt a hányinger, fáradtság, derékfájás, hangulatingadozás, hasszurka, valami kívánása-undorodás.
2012. jan. 31. 16:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, ezt jól leírtam... Azt akartam mondani, hogy nem terveztünk babát, így nem mértem előtte a hőmet, nem vezettem naptárat, nem próbáltam ovu tesztet sem. Bár az tény, hogy nem védekeztünk, mert úgy voltunk vele, ha jönni akar, akkor majd jön a gyerek, úgysem olyan egyszerű összehozni.
2012. jan. 31. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát egy normális ciklusnál elég ritka,hogy a 6. napon legyen ovu.

De ha mégis,akkor onnantól számítva 14. nap körül már mutatnia kellene a tesztnek!

2012. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hamarosan kiderül, elmegyek vérvételre, biztos, ami biztos.
2012. jan. 31. 21:03
 6/8 zsuzsey00 válasza:
a teszt a vizeletben levo hcg nevu anyagra reagal ami a megfoganas utan 2 hetre pozitiv. ha a 6 napon voltatok egyutt es megfogannt kb 7-8napon azt jelenti meg nem telt le a 14 nap, probalkozz teszttel kb 22 napon.
2012. febr. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!

Szeretném, ha le tudnánk zárni a kérdést, mert olyan sok másik van, ahol nem derült ki, hogy mi lett az eredmény. A sok teszt negatív lett, elmentem vérvételre. HCG szintem 2 alatt maradt, elvileg ez a 21. napon volt, ekkor lehetett a baba 15 napos. Épp aznap, amikor közölték velem az eredményt, már reggel óta mensis fájdalmaim voltak, a ciklusom 24. napján. (28-30 napos ciklusaim vannak) A kora esti barnázást másnap tűzpiros, híg vér követte, nagy görcsökkel. A 26. napon távozott a szervezetemből egy tépett szövetdarab. Korai vetéléssel ért véget a történet, de kár lenne emiatt elszomorodni. Akik próbálkoznak, azoknak sok sikert kívánok! :)

2012. febr. 7. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

NÉn is hasonlóra gyanakszom, Ciklus 3-dik napján voltunk együtt, egész idő alatt fájt a mellem mint még soha, 29-dik napra barnás folyás jött, 2 napra elmult, de olyan hasfájás tört rám mint még soha, majd másnap reggel ömlött belőlem a vér, óránként cseréltem tampont, végül 3 nap múlva darabkák jöttek ki belőlem, szerintem nekem is spontán vetélésem volt, most bizakodom, megint ciklus elején voltunk együtt, most a hasam fáj azóta meg puffadok.

2015. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!