Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 10 hetesen normális méretű méh?

10 hetesen normális méretű méh?

Figyelt kérdés
lehetséges az, hogy valakin 10 hetes terhesen alhasi-kismedencei ultrahangon ne vegyék észre a terhességet? (már persze ha az illető nem tud a terhességéről, így nem szól róla az orvosnak.) a lelet szerint a méh normális méretű.

2012. nov. 9. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
pláne alhasi-kismedencei uh-n... az meg aztán, hogy egyesek ezt összefüggésbe hozzák a terhességgel, az már végképp nonszensz.
2012. nov. 9. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:

"igazából ha jól látom, a terhességről szóló kérdések bármily furcsa is, a szerelem, szex kategóriában vannak."


Mert hozzád hasonlóan a többi ember sem képes elolvasni a kategóriákat. Ha nem tűnt volna fel, van külön "teherbeesés" kategória, oda való a kérdésed.


Egyébként 10 hetesen már bőven látszik az UH-n. Még te is észrevetted volna a gyereket a hasadban...

2012. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még én is :D oké, köszönöm. ígérem, máskor tüzetesebben áttanulmányozom a kategóriákat.
2012. nov. 9. 22:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nézd meg, itt van két 10 hetes UH:

[link]

[link]


Látod rajta a gyereket? ah ezért mondom, hogy még te is észrevetted volna...

2012. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hetesen már bőven látszik UH-on, és nem normális méretű a méh. Nekem már 5 hetesen is megnaggyobodott volt...
2012. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 10 hetesen lúdtojás nagyságú volt a méhem, biztosan észrevette volna az orvos ha terhes lennél
2012. nov. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!