Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy majdnem 14...

Normális, hogy majdnem 14 hetesen még mindig hányok?

Figyelt kérdés
Nem minden nap, de 2-3 naponta...
2012. nov. 1. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kereken 14 hónapos voltam, amikor megszűntek a rosszullétek, egyik napról a másikra, mintha elvágták volna, de van akinek a 16. hétig tart :(

Kitartás, nincs már sok hátra belőle! :)

2012. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi, nyilván 14 hetesre gondoltam :)))
2012. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hétig tartott :)
2012. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem is a 17.-18. héten szűnt meg a rosszullét. néha azért még előjön, de viszonylag ritkán és csak a gyomorsavam miatt-néha iszonyat sok van, máskor meg mintha nem is lenne..

23. kismama

2012. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én félidőig hánytam mindhárom fiammal. Kitartás, bármikor elmúlhat! Üdv, 3fiús anyuka.
2012. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a 25.hétig tartott!!!És nem elvágták....az elején egész nap csak feküdtem olyan rosszul voltam,aztán kb a 18.héttől már csak a hányások maradtak közben tudtam tenni-venni,ha egy nap többször hánytam akkor is,aztán egy idő után elmúlt,de összesen 75ször hánytam,volt,hogy egy nap 4-5ször,de én se minden nap,kb heti 3-4-5 alkalommal
2012. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én az első 3 hónapban iszonyúan émelyegtem, és a 13. héten kezdődött, hogy már hánytam is. Azóta is reggelente még küzdöm ezzel, most 19 hetes vagyok.
2012. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!