Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12. Heti ultrahang kinek...

12. Heti ultrahang kinek mikor volt?

Figyelt kérdés

Màrmint hány hetes, naposan?

Ultrahang szerint ma vagyok 8+2 hetes, menses szerint 9+2 hetes.

A doki dec. 5-re hívott.



2012. nov. 15. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Elvileg azt kell figyelembe venni, amit az ultrahangon számolnak. Én 12+2 hetes voltam, amikor a 12. heti vizsgálatra mentem.
2012. nov. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én mikor elvoltam először akkor 11+4napos voltam akkor nem tudták megcsinálni visszarendeltek ok.1re akkor meg már 12+5napos voltam.
2012. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ennyire nem fontos ez.

Nekem a doki mindig csak azt mondta meg, hogy melyik hétre kérjem az időpontot, és azon belül akkor intéztem, amikor tudtam.

(3 gyerek)

2012. nov. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amúgy ha meg ő hívott, akkor nincs kérdés, mész, amikorra mondta. :o)
2012. nov. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nekem pontosan a 12. héten volt, az első napon. én úgy olvastam,hogy a mensi szerinti heteket kell figyelembe venni,mert az ultrahang gyakran tévedhet a méretekkel és sokszor mást is mutat (pl. egyszer 3 nap elmaradásban van a baba,másszor 7 nap többlete van)

de igen,ha a doki maga hívott konkrét időpontra,akkor akkor kell menni és kész.

2012. nov. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A doki a mensestől számolja, így dec. 5-én leszel 12+1.
2012. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az első gyermekem mindig akkora volt, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva, ez most mindig kisebb!

Múlt héten 2 héttel volt elmaradva, most már csak 1 héttel van lemaradva. Bízom benne behozza, és 12. héten pont annyi lesz amekkorának kéne lennie.

2012. nov. 15. 11:20
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy ugye mivel 1 héttel kisebb mint kellene lennie, hogy nem-e kéne 1 héttel később lennie a 12. heti ultrahangnak.
2012. nov. 15. 11:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi ez a marhaság, hogy egy héttel kisebb nagyobb stb? Ez egy baromság. Az én lányomra 12 héten azt mondta dokim, mintha kicsit kisebb lenne. Aztán már nem mondta. Szoptatásnál is így fogjátok elrontani... Hisztek a védőnőnek, aki pánikoltat, ti is pánikoltok, és volt nincs tej. Jön a tápszerezés. Engem is pánikoltatott, de mondtam a gyerek nem gép. Ti se tekintsétek annak. A kiírás időpontját pedig ne tekintsétek hulla biztosra, a 37. héttől a 42-ig bármikor jöhet. (Az bő egy hónap) És jöhet a 37. hét előtt is, csak akkor koraszülött.
2012. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam az uh-t veszik figyelembe (40-50 napos ciklusaim voltak)egy jó két héttel lennék előrébb ha a mensitől nézné.. 13+2 hetesen lesz a genetikai uh-m.

De a doki aki vizsgál majd látni fogja, genetikain azért többnyire jó gépük van, max visszarendel egy héttel később.

2012. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!