Beengedik az apukát?

Figyelt kérdés
Jövöhéten csütörtökön megyünk vizsgálatra, szívhangot fognak nézni. 6 hetes és 2 napos leszek, van értelme bejönnie velem a férjemnek, beengedik szerintetek?

2012. nov. 15. 19:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ultrahang vizsgálat :)
2012. nov. 15. 19:35
 2/11 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam ott beengedték. Érdemes bemenni.

Gratulálok.

2012. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kittycica1987 ***** válasza:
Mivel ez hüvelyi ultrahang lesz elvileg így sajnos nem. Legalább is nálunk a hüvelyire nem engedik be az apákat. 12. hétig kellett várni hogy bejöhessen. Gratulálok a babához :) 33 hkm
2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magán doki természetesen igen!

Sztk-s meg helytől függ! Nálunk pl. a bunkóbb doki a barátnőm férjét nem engedte be!

2012. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én Sztk-ban voltam 6 hetesen,és a doki beengedte a férjemet,pedig hüvelyi Uh-ot csinált,de miért ne láthatná,hiszen ő volt ott a baba gyártásánál.Szóval hüvelyi Uh-nál a férj nem más nő p.nciját nézi,hanem a párjáét.Bocsi a kifejezésért :)

Ja és volt értelme bejönnie velem a férjemnek,mert szívhangja is volt már a picinknek.

2012. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem hüvelyi uh-ra anyósom jött be.
2012. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk bejöhetett. Tényleg helyfüggő hogy beengedik e. Magánnál én sem hallottam még, hogy nem mehet be :) És én sem értem azt sem, hogy miért nem lehet ott amúgy. Próbáljátok meg.
2012. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kittycica1987 ***** válasza:
Na akkor úgy látom én lakok rossz helyen :) Nálunk azt mondták nem és kész.
2012. nov. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk sem engednek be senkit, csak a kismamát. Volt ebből gond, hogy bement egy nem fehér bőrű család, és az apuka neki állt cirkuszolni, majd nem meg agyabugyálta a dokit, azóta nem mehet be a kismamával senki!

2012. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A férjem simán bejött velem, meg se kérdeztük, hogy jöhet-e, egyértelműnek vettük. Hiszen az ő gyereke is :) Igen, hüvely UH volt, de mivel ott volt ő is, amikor összehoztuk a babát, így nem érte túl nagy meglepetés :)

Nem magándoki volt egyébként.

2012. nov. 16. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!