Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most lesz a 12. hetes ultrahan...

Most lesz a 12. hetes ultrahang (a kórházban elszámolták az időpontot és pont 13 hetes lesz a baba amikor csinálják), hüvelyi uh lesz, ott fogják látni esetleg a baba nemét? Apukát ugye nem engedik be az uh-ra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem fog még látszódni, jó esetben is még legalább 4 hét mire látszódni fog. Apukát általában beengedik az uh-ra.
2012. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, és úgy fordul a baba, akkor a doki tud tippelni, hogy talán mi lesz a baba, de nem mondják azt, hogy gatulálok, kislánya lesz!

Nekem mindkét 12. heti UH-n megmondták, hogy csajnak látszik és be is jött minkettőnél.

Apuka bent volt velem, de nekem hasi UH volt mindkettő.

Egy hüvelyinél nem jött volna be, és én sem szerettem volna.

2012. nov. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is 13 hetesen volt a genetikai uh. Kértem, hogy mondják meg, de még csak meg sem nézték, merthogy ilyenkor még mindkét nem ugyanúgy néz ki. Holnap megyek megint uh-ra, hát kíváncsi leszek meg-e mondják:)

14hkm.

2012. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy nem beengedik,ha be akar menni és ez független attól hogy fogadott dokid van,vagy sem.

Hát ez még nagyon korai volna a baba nemét megállapítani,bár előfordulhat.Ám még ha mondanának is valamit ezzel kapcsolatban,az még nagyon sokat változhat; úgy értem ilyenkor még kezdetlegesek a nemi szervek és nagyon kicsi a valószínűsége,hogy 100%-ra meg tudják mondani a baba nemét.Sok esetben pont ezért nem is bocsátkozik a doki találgatásokba.

2012. nov. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy jó doki, jó géppel, és ha a bébike is úgy akarja!

Nekem megmondta, 11 hét 3 naposan, hogy kisfiú ( ami már 100%-os), először nem akarta megmondani, mert, hogy nekik ilyenkor még nem szabad mondani stb...de én addig próbálkoztam, míg végül kimondta :)

2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kedden megyek uh-ra, majd megírom, hogy mi mondtak az uh-n :)
2012. nov. 11. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Eddig engem anyósom és párom kísért el és mindegyiket be engedték nekem a 12hetin nem mondtak semmit nem akartak tippelni. Remélem szerdán megmutatja magát. Nekem a 18hetit csinálják 19hetessen.
2012. nov. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Annak ellenére, hogy a beutalóra mi volt írva hasi ultrahangot csináltak és így apuka is ott volt velem :) Mint utóbb lelet alapján az is kiderült, hogy a nőgyógyászom elszámolta magát és nem 13 hanem csak 12 hetes a baba. Mindene rendben van, egészséges, mint a makk. Nemét nem tudták megmondani. Forgolodott össze vissza, járt a keze lába, amikor a doki meg akkarta hallgatni a szivhangját akkor össze huzta magát és így alig birta meghalgatni az orvos, de sikerült :)
2012. nov. 13. 19:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahol én voltam ultrahangon ( DEOEC ) ott bárkit beengednek. Nagynéni, barátnő... De nekem sem tudták megmondani, hogy fiú. Majd a 18. heti UH-on.
2012. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
már forgolódik a 12.héten?:) dejóóóóó. mit takar az h genetikai uh? engem csak hüvelyi uhra küldtek 12.hétre,de nem mondták ,hogy ez mi lesz.
2013. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!