Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, ti mindent beszedtek...

Kismamák, ti mindent beszedtek, amit az orvos kiir, és a megadott mennyiségben?

Figyelt kérdés
Gondolok itt magzatvédő vitaminra, folsavra stb.

2013. máj. 18. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Miért, te nem? Azért tanult közel 15 évet, hogy legyen ereje a szavának. Ha nem bízol benne, cserélj orvost!
2013. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%

Az elsőnek nagyon igaza van.

A normális orvos-beteg kapcsolat alapja a bizalom. Ha nem tudsz benne megbízni, csak a felírt gyógyszerek egy részét szeded, nm csinálod azt, amit mond, akkor szart sem ér az egész.

Olyan orvost kell keresni, akiben megbízol.

2013. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pont erről van szó, hogy azt mondta ne szedjek folsavon kivűl semmit (abból is egy nagyon drága fajtát mondott), de abból sem mondta hogy mennyit és meddig.

Vitamint ki sem irt, azt mondta fölösleges, itt a nyár, egyek friss zöldséget és gyűmölcsöt.

Mikor azt mondtam, hogy csip amikor pisilek, kiirt egy olyan vizhajtó teát, ami nem javasolt terhesség alatt.

2013. máj. 18. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor válts orvost, ennyi.
2013. máj. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első kettő gyermekemnél a 7. héttől szedtem a Maternát, még szülés után is. A harmadiknál csak pár napig, mert nem esett jól, mindig kihánytam, nem tudtam tenni ellene. Inkább próbáltam minél egészségesebben táplálkozni.
2013. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon,érdemes lenne váltanod. Érezni a soraidból, hog ynem érzed magad biztonságban mellette. Ez olyan, mint egy kapcsolat. Ha nincs meg a bizalom, akkor jön a félelem, gyanakvás, és ez még nehezebbé teszi majd a váratlan és nehéz helyzeteket. Még most keress mást, amíg az elején vagy! Én is így tettem, hiába dícsérte mindenki a sztárdokit, akihez először mentem. Nekem flegma, nemtörődöm volt és a páromhoz hozzá sem szólt, pedig bejött. Úgy viselkedett vele, mint ha semmi keresnivalója nem lenne ott. Nekünk nem ilyen orvosra van szükségünk, hát váltottunk és most egy nagyon aranyos dokink van, akit akármikor fel mernék hívni, ha kérdésem van, mert baráti a kapcsolatunk. De persze még nem tettem meg :) Neked is boldog babavárást és mindne jót kívánok! 14hkm
2013. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Jövő héten bejelentkezem máshoz, aztán meglátjuk mi lesz.

2013. máj. 19. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Két különböző orvosom volt a két terhességemnél,de egyiksem írt fel semmit, megnézték a vérképemet és azt monták,hogy minden rendben,nem kell szednem semmit, az egyikük kifejezetten ellene van a terhesvitaminoknak!
2013. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem előírt csomó vitamint, az elején utrogestant is, persze szedtem/szedem őket, de a te esetedben, ahogy látom, nincs már meg a bizalom, valószínű jogosan, szóval én lecserélném a dokit, ha neked ez így nem jó!


egyébként elég a folsav szerintem, ha minden ok amúgy a terhességeddel!

vizeletet nem néz??

2013. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A kötelező vizsgálatok megvoltak, de most már egy ideje semmit nem kér. Jövő héten kell mennem hozzá, de előtte hétfőn van időpontom másnál is.

Csak folsavat szedek, meg néha MagneB6-ot.

2013. máj. 24. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!