Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Találkoztatok már neveletlen...

Találkoztatok már neveletlen rossz gyerekekkel UH vizsgálaton? Olyanokkal hogy kinyílt a bicska a zsebetekbe?

Figyelt kérdés
Anyuka kb 25-30 éves két nagyobb gyerek egy 8 körüli lány és egy hat hét körüli fiú, valamint egy alig 9-10 hós picike. De a nőnek már nagy hasa minimum 25 hetes. A fiú állandóan az orrába turkált, a lány meg fel alá szaladgált a kicsi ordított. Aztán neki kezdtek verekedni, majd a a fiú a kukából akarta kiszedni a chipszes zakcskót mert hogy éhes. Alig hittem a szememnek. Behívták a nőt és mikor kijött a negyedik gyerekkel nem tudta megmondani hogy mi van a papírra írva hány hetes terhes. Azt se tudtam merre forduljak kínomba hogy ne nevesem el magam. Annyira gáz volt. Hasonlo szituk esetleg?
2013. máj. 21. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek nem tudta megmondani?
2013. máj. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekkel mindenütt lehet találkozni, nem csak ultrahangon.
2013. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Miért csodálkozol? A cigányok sajnos majdnem mind ilyenek.

Az a szomorú, hogy mivel ők vállalják a legtöbb gyereket, hamarosan a magyar nemzet el fog fogyni és cigányország leszünk. szégyen.

2013. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kislány kérdezte tőlle hogy anya na mennyi hetes vagy hónapos vagy. Erre a nő várjál már mit tudom én. Azt se tudtam merre nézzek. Nem hiszem el hogy a mai világban a negyedik gyerek után ennyit nem tud megmondani. Nekem nem szokásom másokat leszolni vagy lenézni de ez már nekem is magas.
2013. máj. 21. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Uh-ra váró buta "nővel" találkoztam.

Nálunk úgy működik, hogy a váróba egyszerre két embert hívnak be. Pont egy kis cigánycsaj jött utánam, aki kórházi hálóingben volt, és nagyon kedves, jól öltözött 30-as nő volt vele. Én arra gondoltam ,hogy biztos intézetis a kiscsaj, és mivel nagyon fiatal (nem volt több 15 évesnél), ezért van vele a kísérő. Bent a váróban elkezdi kigombolni a hálóinget, hogy meddig lehet, mert Ő bizony fel nem fogja húzni a dokinak, mert nincs rajta bugyi. Mire a nő: szülés közben sem lesz rajtad bugyi, látott már ilyent az orvos, és akkor sem volt rajtad, amikor megcsináltátok ezt a babát. Én nem tudtam megállni a mosolygást.

2013. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen az orvosomra vártam, mikor jött egy másik "kismama kollegina", szintén huszonpár hetes, 3 év körüli csemetéjével. Én közben olvasgattam, el voltam magamban. Egészen odáig, míg a kisfiú el nem kezdett kotorászni a szatyromban, majd rugdosni kezdte, végül pedig a könyvet (kölcsönkönyv!) amit olvastam, a kekszes-nyálas kezével el nem húzta előlem, és az arcát az arcomba tolta. Nem mondom, hogy nem kapott el a hányinger a cukros leheletétől. Anyuka ekkor méltóztatott lehámozni rólam a gyereket, hogy "jajj, nem szabad ilyet". Utána mást talált magának a csemete.


27 hkm

2013. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Pár hete uh-n egy kisenbbsègi "csapat" ült nst-re várva.Èn megèrkezve szèpen helyet foglaltam ès vártam a sorom,mondanom se kell hogy ahogy azok viselkedtek nagyon gusztustalan volt.Ott nem volt kisgyerek,de fiatal gyerek amyuka annál inkább.Amikor egy kedves ismerősöm kijött ès behívott a hátam mögött ezek a gusztustalan jellemtelen emberek elkezdtek ògatni ès köpködni rám.Azt se tudtam mit csináljak.Szòlni nem mertem mert hát ugye èn húztam volna a rövidebbet.Csöndben elvègeztem a dolgomat ès arrèbbáltam.Itt ebbe a csoportba amibe ezek tartoznak mindegy hogy gyerek vagy nem akkor is neveletlen,tanulatlan,gusztustalan emberek.
2013. máj. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen azt hiszik övék a világ és az az igazság hogy igazuk lesz lassan mi leszünk fehérek a kissebbség..((elég szomoru..((
2013. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ez így van pedig nem vagyok rasszista de az biztos hogy hajlamosak túlzásba esni és ocsmány módon viselkedni. Mikor a fiam született akkor is volt a szobában egy 19 éves roma csaj. Császárral szült ahogy abban a szobában mindenki. Utánam egy nappal műtötték és egézs éjjel kiabált meg jajjgatot. A rokonság ki be járkált nem számított hogy a másik öltözik szoptat vagy ép pihenne. Nem fürdőt csak egyszer az egy hét alatt. Álandóan a cigi után volt rosszul, a gyereke meg a gyerek korházban volt légzési nehézséggel.
2013. máj. 22. 11:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen találkoztam,igaz nem uh-ra vártam,hanem vizsgálatra.Volt a váróban egy másik kismama is egy 6-7 éves gyerekkel,aki borzasztó neveletlen volt.Azzal szórakozott,hogy lesekedett az öltözőbe,ahol épp egy idősebb asszony öltözött.Mikor az anyja meglátta rögtön elrángatta onnan és le is szidta,de a gyerek csak röhögött.Aztán egy jojót lóbált a váróteremben ülők arca felé(engem szerncsére kihagyott,mert nagyon gonoszul néztem rá :D),de azt néztem,hogy mikor fog valakit képenvágni.Aztán elkezdte feszegetni a témát az anyjánál,hogy,hogy fog kijönni a kisbaba a pocakjából,meg,hogy került oda,az anyuka meg irult-pirult.
2013. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!