Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Margit korházban van olyan...

Tittmi kérdése:

Margit korházban van olyan doki akit szívessen ajánlanátok és nem mond konkrétösszeget a szülésre, csak hogy amennyit gondolunk?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Kettő ilyet tudok, de az egyik most babát vár és már nem dolgozik, így hozzá már nem tudsz menni. A másik dr. Mihályi István. Lehet van még más is, de róluk nem tudom ki kér fix összeget és ki nem. Akik nekem szimpatikusak a kórházból (már amennyire 1-1 vizsgálat alatt lehet ilyen benyomást szerezni, mert volt saját dokim, de mivel 2 babát is túlhordtam a végén naponta kellet mennem ctg-re és vizsgálatra, és a sajátom nem volt mindig bent, így sok más doki is vizsgált): már említett Mihályi doktor, dr. Burik Zoltán, dr. Lévárdi Ferenc, dr. Konyorczyk Katalin, dr. Szatnyik László. Aki nem annyira volt szimpi nekem: dr. Magyar Attila, Dr. Ruzsvánszky István. A többiekről nem tudok véleményt mondani.
2013. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mihályi Istvánnal személyes tapasztalatod is van ? ha igen milyen a benyomásod róla? Te kinél szültél egyébként?

Esetleg Balogh Beatrixról tudsz valamit?Őróla is sok jótolvastam, deegymástól eltérő infókkal. Van aki azt mondta nem fogad el pénzt van akinek meg 70ezret mondott.

2013. máj. 28. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Két gyerkőcöt szültem(3,5 éve illetve 7 hónapja a Margitban).Nagyon jó szívvel ajánlanám a doktornőmet,dr.Szigethy Adriennt,de most ő is babát vár.


Amikor a terhességeim alatt a doktornő szabin volt pár napra(első terhességemnél 1x,másodiknál 2x) Mihályi doktornak "passzolt" át,ő volt a helyettese.Nekem szimpatikus volt,rendes,és kedves,de tarifákról,nem tudok nyilatkozni..


Balogh doktornő is kedves,kicsit távolságtartó,nincs magánrendelése és biztosan nem mond fix összeget a szülésnél(szobatársamnak ő volt az orvosa,meg volt vele elégedve,és innen tudom,hogy nem szab tarifát).Sávai doktor is rendes,róla is jókat hallottam


Koniorczyk Katalin és Magyar Attila,nekem nem szimpatikus..Előbbi viziteknél eléggé bunkó volt,utóbbi pedig nekem tipikusan annak az orvosnak tűnt,aki mindent mindenkinél jobban tud,és a kismamának minden kérdése felesleges...

2013. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Nekem is Szigethy doktornő volt az orvosom. Első szülésemnél volt közvetlen tapasztalatom Mihályi doktorral, ő intézte a felvételemet a szülés reggelén, meg nálam is "helyettesítette" a doktornőt a szülés indításánál, mert ő csak később tudott jönni. És két ismerősöm is szült már nála, mindannyiunknak nagyon jó benyomásaink vannak róla. Most hogy a doktornő nem lesz egy ideig szerintem hozzá fogok járni én is.

Magyar doktorról nekem is az volt a benyomásom, hogy amolyan tudálékos típus...

Balogh doktornőről én írtam a közvetlenül rá vonatkozó kérdésednél, hogy láttam párszor foglalkozni a betegeivel, és szerintem jó fej, segítőkész. De vizsgálni ő nem vizsgált.

2013. máj. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,és is valószínűleg Mihályi doktorhoz fogok járni amíg nincs a doktornő
2013. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én két hónapja szültem Sárvári Jánosnál. Nagyon tudom ajánlani, nem csak azért mert annyit adsz amennyit akarsz (és a magánrendelése sem drága), hanem mert nagyon jó orvos. Türelmes, mindent elmagyaráz. Én is egy héttel túlhordtam, talalkoztam sok orvossal. Magyar Attila emberileg nem volt szimpi egyáltalán, Balogh doktornő rendes, meg ügyes is volt a magzatviz vételnél, de a szobatarsamnak ő volt az orvosa és azt mondta a pénzért jobban foglalkozik a betegekkel. Pállfyról is ezt hallottam. Tényleg Sárvárit ajánlom.:)
2013. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!