Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mennyibe kerül a 2D és a 3D...

Dikaaa kérdése:

Mennyibe kerül a 2D és a 3D ultrahang?

Figyelt kérdés

2013. jún. 29. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk, Debrecenben terhesgondozás keretében csinálják mindkettőt. 3D-t 12 hetes kortól, ingyen. Ha plusz vizsgálatot akarsz, 3000 Ft-ért lehetséges.

A babamozi, más néven 4D ultrahangnak is nevezett vizsgálat ált. 10-05 ezer Ft, és magánrendelőkben történik.

Sima magánrendelésen a terhesek vizsgálata UH-al kb. 6-10 ezer Ft.

2013. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyon változó. én Bp.-en járok orvoshoz, nála a 2D UH külön szonográfussal 8000 HUF, voltam 4D-n 7500 HUF-ért is, és 10.000-ért is. ha SZTK-ba mész, ingyen van a 2D, van ahol 3D is van talán!
2013. júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) akkor utána kérdezek az SZTK ban:) szükségem van rá mert a nőgyógyászom nem csinálhatja meg és akihez küldeni szokott nagyon hanyag.amikor 3hetesen bementem azt mondta hogy max 3hetes lehet ha van ott egyáltalán valami,menjek vissza 2hét múlva.2hét múlva amikor vissza mentem 9hetes volt.na meg a másik.19hetes ultrahangon nem akart még vele foglalkozni hogy kisfiú vagy kislány.képet akárhányszor kérek mindig kitalál valamit hogy mért nem tud adni.következő ultrahang meg majd 2hónap múlva:/ 22hk :)
2013. júl. 1. 10:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Elírtam:/ 7hetesen bementem azt mondta max3
2013. júl. 1. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez amúgy nem hanyagság, nekem a magándokimnál sincs normális fotó, csak papírra tud nyomtatni, és a 20. hétig nem érdekelt senkit, fiú-e vagy lány, a genetikai dolgokkal foglalkozott a nőci, de engem pl. nem zavart:) elmentem egy 4D-re és kész
2013. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!