Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mit tehetek még annak érdekébe...

Mit tehetek még annak érdekében, hogy normális szinten legyen a koleszterin szintem?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11 hetes kismama vagyok. Ma lett kész a vérképem, ami teljesen jó, kivéve az össz.koleszterin szintet, ami nekem 5,5 és ha jól tudom max értéknek 5,2 van írva.

A háziorvosom mondta, hogy emiatt most nem írna koleszterinszint csökkentőt, csak figyeljek oda egy kicsit jobban.

Nos mostanában a húst nem kívánom, se a zsíros fűszeres ételeket. Rengeteg zöldséget, gyümölcsöt eszem.


Köszi a tanácsokat!:)



2013. júl. 2. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! Semmi gond nincs ezzel, terhesség alatt a hormonok miatt egy kicsit emelkedhet a koleszterin szint, ez teljesen normális. Minden jót.
2013. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyél sok halat
2013. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írta, terhesség alatt normális a megemelkedett koleszterin-szint, nem kell vele foglalkozni, szülés után visszaáll.
2013. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!