Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vélemények Dr. Lőrinczi...

Vélemények Dr. Lőrinczi Sándorról?

Figyelt kérdés

Kisvárdai szülész-nőgyógyász.

Minden érdekelne.

Köszi a tapasztalatokat.



2013. júl. 10. 07:11
 1/2 anonim válasza:
Több ismerősöm jár hozzá. Sajnos a sok éve praktizáló orvosok kiégnek egy idő után. Bár nem csoda, mert biztos ismered a kisvárdai nőgyógyászatot, a várót, a körülményeket, a tömeget,... Ha nem vagy "kiemelt" páciens reggel 8-tól délután 2-ig is ott ülhetsz... Én egyszer voltam nála az esedékes évi rákszűrésen, kedves volt. Sőt! Nagyon kedves! Már nem is voltam mérges a 4 órányi várakozás miatt. És van magánrendelője is! (csak az kissé drága..) Én amúgy Darwish doktornál szültem, hozzá jártam első perctől, hát ő szuper! De Lőrincsi doktorról sem hallottam még rosszat.
2013. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En hozza jarok mar tobb eve, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Ket terhessegemet kiserte vegig, de csak az elso babam szuletett nala, csaszarral, mert amikor a masodik szuletett, aznap kulfoldon volt. Viszont gondoskodott rola, hogy ne keruljek akarki kezebe. Azota is hozza jarok, tegezodunk, es mindig normalisan viselkedik. Soha nem ereztem magam feszelyezve a vizsgalat soran. En csak ajanlani tudom.
2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!