Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » SOS! Szükségem van egy JÓ...

SOS! Szükségem van egy JÓ nőgyógyászra! Ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok.....és tegnap mikor elmentem a nődokimhoz kiderült, hogy már nem vállal terhesgondozást és szülést!!!

Vácon vagy Pesten rendelő és szülést levezető orvosra lenne szükségem minél hamarabb.

Remélem ismertek ilyeneket és árakat is tudtok mondani.

Nagyon köszönöm!!!


2013. júl. 16. 14:01
 1/7 Kerria ***** válasza:

Budapest XI. kerülete, ha nem esik ki, akkor az enyémet szívből ajánlom.


Dr. Bencsik András: nem az a barátkozós, jópofizós doki, emiatt sokaknak nem szimpi, viszont szakmailag nagyon tud.

[link]

Nem ma kezdte a pályát, én is ajánlás útján kerültem hozzá, és eddig már a második ismerősöm fogadta orvosául. Ha barátkozós orvost keresel, akkor nem ő a Te dokid, de mindenkinek más a fontos. :)


Ár: jelenleg a terhesgondozás 12ezer/ alkalom (hó), szülésre nem kér/nem mond összeget, hanem csak azt amennyit jónak látsz, gondolsz...

2013. júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lintner Balázs aki a lejobb uh-osok közé sorolható az országban. Szakma is elismeri a tudását. Kedves, jópofa, laza.
2013. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pesterzsébet, DR. Csatlós Éva - Zoémed

terhesgondozás 5000 HUF, UH 8000, külön szonográfussal


A SOTE I.-en dolgozik egyébként a doktornő, nagyon kedves és hozzáértő :)

2013. júl. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hu,a Bencsikkel találkoztam többször is már.Elég érdekes stilusa van,de nem mondanám rossz dokinak.. :) Én a Faludinál szültem. Ő most a SOte 2n van. Nála 7 a havi találkozó,8ha uh is van.

Lintnerrel is találkoztam az Istenhegyin. Kis fiatal de aranyos és okos...

2013. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.....még várnék válaszokat
2013. júl. 17. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
szia! a mészáros Doktorról van szó?mert én is így jártam vele...Én Horváth Zsolthoz mentem őt ajánlották 3-man is,és örülök,hogy így döntöttem!nagyon alapos,kedves,jó szakember az "asszisztense is nagyon kedves ráadásul a kórházban ő a főnővért így soron kívül rácsörgök és leveszi a vért:)terhesgondozás:9000 ft szülés:pénztárca barát 40.000 ft korul szokott kapni annyit mondott. Erzsébeten van magánredelése.Elérhetőséget priviben adok ha érdekel.
2013. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Számomra dr.Csermely Gyula a legjobb.

3 gyerkőcöt szültem nála,mindig minden szituációban a maximumot hozta.Magánrendelése a Rózsakertben van,szülést az István kórházban vezet.

2013. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!