Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitív teszt után első...

Pozitív teszt után első alkalommal is már a terhesgondozásra kell bejelentkeznem a szakrendelésen nem a nőgyógyászatra, ugye?

Figyelt kérdés

2013. júl. 17. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM! A terhesgondozóban csak akkor vesznek nyilvántartásba, ha előtte a nőgyógyász megerősítette a terhességet.


15 hkm

2013. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Péntekre kaptam időpontot a terhesgondozóba, de nem a nőgyógyászatra. Most akkor ott meg sem fognak vizsgálni?? Azért csak megnéznek, ha már egyszer ott leszek, nem?
2013. júl. 17. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már akkor is a terhesrendelésre kell menni ha én itthon teszttel megállapítottam a terhességet. Hiába van csak 2 nap(összesen 4 óra) terhesrendelés még az eredményt se tudják kiadni a nőgyógyon.
2013. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahová én jártam: első nekifutás a nőgyógyász aki megerősíti a terhességet, csinál egy rutin vizsgálatot, nekem a lánynál citológiát is.

Aztán átkopogunk a terhesrendelésre, és ott kérünk időpontot az első terhesgondozásra. Kartont nyitunk beutalókat gyűjtünk(ekg, fogászat, védőnő, házidoki, labor), kapjuk a kövi időpontot, amikor a leletekkel kell menni vissza. És onnantól kezdve csak a terhesrendelésen keresztül érheted el a dokit.

2013. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha nincs magánorvosod vagy nem a nőgyógyászatra mész először, akkor a terhesgondozáson megvizsgál az az orvos, aki épp ott van. Szóval jó helyre mész.Mondjuk én először nőgyógyászhoz mentem, mert nálunk a terhesgondozáson egy héten egyszer , délután van egy nőgyógyász, a több időpontban a védőnőnk van. Ezért mentem orvoshoz először.
2013. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!