Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első negatív teszt után hány...

Első negatív teszt után hány napra rá lett pozitiv?

Figyelt kérdés
Mikor lett negatív a teszt,hányadik napon?Nem várt elött vagy az nap csináltátok?Voltak e tünetek?Mi a véleményetek a DM-es IntiMed terhességi tesztről?Használt már valaki ilyett?

2013. jún. 27. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mensi előtt 5 nappal teszteltem először vaterás 10-es érzékenységűvel, mert kíváncsi voltam és épp szülinapom is volt, hát miért is ne? Negatív lett. Aztán a hőm továbbra is ment felfelé, ezért másnap reggel megismételtem, az pedig pozitív lett. :) Szóval én elcsíptem a hormonemelkedésben azt a pontot, ahol átcsapott a teszt pozitívba :) Ez mensi napja előtt 4 nappal volt. Korai peteérésből fogant. Tüneteim nemigen voltak. Emelkedett a hőm, fájt a mellem, de nem másképp mint bármikor máskor mensi előtt. A tüneteim a 6-7. héten kezdődtek. DM-es IntiMed tesztet is hasnzáltunk később, többfélét próbáltunk, élveztük, hogy pozitív. :) Simán mutatta az is. Ha van baba, az látszik akármelyik teszten (8 félét próbáltunk az első néhány hétben, régóta várt baba :)
2013. jún. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10-es Vaterás one step teszttel mensi előtt, mensi napján és még a harmadik napon is full nega lett... 4. nap reggel lett pozi halványan... Ez volt 3 hónapja...
2013. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem várt napját követően teszteltem negatívat. Rá 4 napra ismét teszteltem, szintén negatív volt. Persze nem jött meg, de már nem foglalkoztam vele. Innen kb 1 hét múlva hányingerem lett a szagoktól, akkor teszteltem először pozitívat :)

Egyébként Rossmannos (Facelle talán a neve )tesztet használtam...

2013. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem várt előtt 2-3 nappal negatív majd nemvárt után majdnem egy héttel lett full pozitív.
2013. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nemvárt napján negatív,majd következö nap halvány pozi,azóta szépen meg is erösödött a 2. csík :)
2013. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nemvart napja elott 4 nappal delutanibol negativ, de a nemvart elotti 3.nap reggel jol lathato pozi!
2013. jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!