Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhességről a háziorvost...

A terhességről a háziorvost is tájékoztatnom kell? (13 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 06:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen!Meg a helyi védőnőt!!
2013. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen,azt tudtam.

Köszi:)

2013. júl. 18. 06:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de elég akkor, amikor mész hozzá a kötelező vizsgálatra.
2013. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, de emiatt nem kell külön kimenned. Elég, ha valamikor útba ejted. Ugyanis magát a terhesgondozást a szülész-nőgyógyász + a védőnő + a háziorvos végzi, illetve ha úgy alakul, később a 9-es kódú táppénzes papírodat a szülész-nőgyógyász szakorvos javaslatára a háziorvos adja ki.


35 hkm

2013. júl. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kiskönyvben is van egy rész amit a háziorvos tölt ki. Akkor mész hozzá amikor jól esik nincs időponthoz kötve, (olyan mint a fogorvos). Viszont a háziorvoshoz már kell vinni egy EKG eredményt (vagy kérni kell tőle beutalót EKG-ra és utána vissza menni hozzá).
2013. júl. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. júl. 18. 07:39
 7/9 anonim ***** válasza:
ezek szerint nálunk külön világ van:D... 12 és 37-38 hetesen kell menni a háziorvoshoz,mert ő készíti az EKG-t:)
2013. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem kell, nem kötelező tájékoztatni a háziorvost. Én egyik terhességnél sem tájékoztattam a háziorvost, minden kötelező vizsgálatot magánklinikán intéztem. A vizsgálatokat kell elvégeztetni, de nem muszáj a saját háziorvossal, magán belgyógyásszal is lehet.
2013. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz csak az EKG miatt kell elmenni valamikor a második trimeszter tájékán. Bőven ráérsz még vele. A védőnő a fontos!
2013. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!