Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Terhesen tényleg el kell...

Terhesen tényleg el kell menni a fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Olyan sok mindent hallottam. Van aki azt mondja,hogy igen, van aki azt mondja,hogy nem. Első gyerek. Nagyon tartok a fogorvosoktól.

2013. júl. 23. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező
2013. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez az egyetlen olyan vizsgálat amiért senki nem fog szólni, hogy miért nem történt meg. Nem kötelező, csak ajánlott.
2013. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem voltam, nem volt problémám, így nem mentem el. Nem érdekelt senkit :) Nem kötelező.
2013. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat!! :)
2013. júl. 23. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelezőként kezelik, el kell menni. Én most vagyok 36 hetes, holnap megyek. Gondolhatod, én sem élvezetből húztam idáig az időt. :)
2013. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Háziorvosnál sem voltam. Így utólag már szégyellem magam miatta.
2013. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En 2x is megyek, mert alapbol fel evente ellenoriztetek. Egy kontroll teljesen fajdalom mentes, igy viszont hamar kiderul, ha van egy kis lyukacska, es nem kell hozza nagy es fajdalmas beavatkozas. Viszont ha evekig hanyagolod, egyszer csak jol begyullad egy romlott fog es iszonyat kinok kozt lehet csak kezelni, sot fogvesztes is lehet. Sztem ezt egy felnott embernek mar at kell latnia. Jarunk citologiara,mert nem akarjuk, h a gyerekunk megarvuljon , bekotjuk magunkat a kocsiban, naptejet hasznalunk a napon... Sztem ez ugyanilyen alapveto.
2013. júl. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a védőnő, terhes nőket nem nagyon kezelnek, a röntgen hiánya miatt, meg egyébként se, kivéve ha gyulladás van, ami viszont veszélyes is lehet, szóval jó, ha benéznek a szádba a babád és a te egészséged érdekében!

én is rettegek, de a koraszüléstől jobban

2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, ha már rajta van azon a papíron, akkor csak elmegyünk.


Meg a belgyógyászhoz is. Mert az is rajta van :)

2013. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!