Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet terhesen fogorvoshoz...

Lehet terhesen fogorvoshoz menni? Nem árt az érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés
9.hetes vagyok,van 1-2 lyukas fogam,szeretném megcsináltatni.
2010. márc. 25. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, én is voltam kismamaként fogorvosnál. Nekem is tömtek az injekció nem gond. Röntgent nem szoktak csinálni az állítólag árthat a babának. De mindenképp szólj a dokinak, hogy babás vagy még akkor is ha látszik mert nem árt mindent a szájukba rágni.
2010. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia én is jártam fogorvoshoz terhesség alatt sajna nyugodtan menj csak szolni kell hogy terhes vagy és olyan érzéstelenitöt kapsz ami nem árt a babának.
2010. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20:20as vagyok nekem röntgent is csináltak a fogamrol
2010. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy egy bizonyos betöltött hét után nem csinálnak röntgen. Nekem ezt mondták, mert amúgy mennem kellett volna. 37-38 hét környékén voltam.
2010. márc. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi,majd szólok az orvosnak.
2010. márc. 25. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a 17 héttől adnak enyhébb érzéstelenítőt, addig semmilyet nem ajánlanak.
2010. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsónak van igaza!

első trimeszterben nem adnak érzéstelenítőt lyukas fog miatt, mert az ráér már pár hétig megcsinálni!

2010. márc. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi adna érzéstelenítőt a fogászaton!Ez csak helyi érzéstelenítő azaz nem kerül a vérbe,ha esetleg szoptatás allatt megy valaki akkor a tejbe sem ez kizárolag csak a szádat pontosabban azt a részt zsibasztja el ahova adják.Semmi káros hatása nincs a babára nézve.Nem kerül le hozzá.

Üdv.egy aszisztens

2010. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,rendesek vagytok,hogy írtatok.
2010. márc. 26. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!