Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 6. hónapban mindössze plusz 2...

6. hónapban mindössze plusz 2 kiló, normális gyarapodás? Még csak most fognak jönni igazán a kilók? Aki 6. hónapig nem nagyon hízott utána még hány kiló jött és mekkora lett a baba?

Figyelt kérdés
A baba súlya egészsége rendben,első terhesség,picit erősebb de nem kövér kismama vagyok,első 3 hónapban a sok hányás miatt 3 kilót fogytam,aztán stagnált most pedig a 6.hónap közepén járok,és csak két kilót híztam azt is a lefogyott értéktől számítva!Szedek terhesvitamint és eszek rendesen,nem tornázok-tornázhatok!
2013. aug. 12. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 20. hétig nem híztam semmit, utána viszont 13 kilót, úgy hogy az egész terhesség alatt 180 gr-os szénhidrát diétán voltam. Valószínűleg most fog majd megindulni, de az sem baj, ha csak 5-6 kilót hízol. A baba attól még fejlődik.
2013. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28.hétig 3 kg híztam.Szülésig még 8 kg feljött.
2013. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a baba jól fejlődik, ne aggódj a súlyon! Szerencsés vagy!

Én a 3. gyermekemmel fogytam 11kg-ot a terhesség alatt (pedig egyszer sem hánytam), mire a kórházból hazajöttünk, 20kg-mal voltam könnyebb.

A mostani babámmal az elején fogytam 6kg-ot, és azóta is stagnál.

Hasonló alkatú lehetek,mint Te.

Viszont nálam előfordult a másik véglet is, az első két babámnál 35kg-ot híztam egyenként.

Szóval nyugi!

Boldog babavárást!

2013. aug. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én úgy indultam, hogy -7 kg a 4. hónapig, aztán 2-3-at híztam a 6. hónapig, szülni meg úgy mentem hogy, majdnem plusz 25 kg volt rajtam.Ne aggódj barátnőm velem együtt volt terhes és 9 hónap alatt 5 kg hízott. A pici elveszei ami neki kell és kész nem az számít mennyit hízol.
2013. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!