Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normális, ami velem történt/tö...

Normális, ami velem történt/történik? Lehetséges, hogy az izom gyarapodás miatt nőtt a testsúlyom?

Figyelt kérdés

A nyár elején, júniusban elkezdtem edzeni. Minden reggel futok 2-3 km-t, megyek edzőterembe, hasizmozok. Mindemelllett naponta 3-szor étkezek. Reggelire általában egy tál műzli, ebédre, amit anyum főz, vacsorára pedig (17:30-kor szoktam vacsizni), általában szendvicset eszek. Júniusban lefogytam 48 kiloról 46-ra. (161 cm és 46 kilo voltam). Most is ugyanúgy étkezek, de többet mozgok, mert folytatom a táncot is a mindennapos edzés mellett, ehhez képest most 47,5 kilo vagyok. Nem tudom miért, mert más tényleg nincs rajtam, csak izom.

16L



2013. júl. 23. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, izmosodhattál, bár a kaját amit leírtál nem a legjobb. Sem a 3 evés (többször kellene), sem amit eszel. Több fehérje és összetett szénhidrátok, zöldségek kellenek.
2013. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ebéd mindig teljesen zöldségekből áll, mivel nem eszek húst. :)
2013. júl. 23. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az nem okos ötlet, de te tudod. Este is kellene még kajálni, pl sovány túró vagy tojásaz mehetne. Alig eszel fehérjét.
2013. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom a tanácsot! :)
2013. júl. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!