Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha már nagyon feszes a pocak...

Ha már nagyon feszes a pocak és oda már nem tudod szúrni a Clexane injekciót, akkor hová lehet még?

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Combba.
2013. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

aha, én is combba szúrtam végig...

jó egészséget!

2013. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

huhhh... én combba nem merem :(

Én pocaknál szúrom, csak oldalra, ahol még összetudom csípni a bőröm.

2013. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia,


Karba is lehet, nekem a kórházban az egyik nővér oda adta, de szerintem az nem olyan jó, és nem is könnyű, ha magadnak adod.

Én terhesen hasba nem is mertem szúrni, csak combba, de ott is úgy próbáld, ahol több a bőr alatt a zsír, úgy, mint a hason - összecsíped a bőrt, és pont ugyanolyan lesz. sőt, szerintem jobb is..amúgy nekem pl a combom elülső részén volt jó, térd felől indultam felfelé, váltakozva egyik nap jobb, majd bal, és így tovább.

ha már nagyon nagy lesz a pocid, oda azért elég nehézkes lenne megoldani, szerintem próbáld meg bátran, ha hasba megy, ez is fog sikerülni. ha nem érzed biztosnak magad, kérd meg az orvosod, hogy mutassa meg egyszer.

könnyű szülést, jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánok!

2013. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!