Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Varsányi Antalról mi a...

Dr. Varsányi Antalról mi a vélenyetek? Szült nála valaki?

Figyelt kérdés
még csak 3hónapos vagyok,de már rengeteg pénzt otthagytam.közölte h a szülés 120 plusz a szülésznőnek 50 ezer..sehol nem olvasok ilyen árakat,nem sok ez egy kicsit?ja egy alkalom 20ezer,ezen felül fizetős vérvételre és magánklinikára küld vizsgálatokra.örülök hogy alapos de ezt már egy kicsit azért lehúzásnak tartom.
2013. aug. 26. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem ajánlom. Nála szültem az első gyerekemet, a szülésnél behívott egy másik orvost, hogy mit csináljon, és a másik doki szedte ki belőlem a gyereket. A másodiknál váltottam dokit, találtam egy sokkal jobbat. :)
2013. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Atya ég!!!várom még a válaszokat!
2013. aug. 27. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!