Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bármelyik kórházba mehetek...

Bármelyik kórházba mehetek nőgyógyászatra, terhes gondozásra, vagy csak a saját körzetem kórházába?

Figyelt kérdés

Az előző babámnál magán orvoshoz jártam, de nem éreztem, hogy több figyelmet kapnék a szülésnél. És most a pénzünk is kevesebb. ezért gondoltam h elmegyek, mikor a kiválasztott doktornő rendel, de az nem ez én körzetem kórháza. (abba a kórházba semmiképp nem szeretnék nőgyógyászatra járni, mert nagyon rossz tapasztalataim vannak)

5 hetes terhes vagyok, egyébként.


2013. szept. 2. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mehetsz bármelyik kórházba.
2013. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szió!


Terhesrendelésre csak oda mehetsz ahova tartozol körzetileg.

Kórház viszont szerintem mind1 , mert pont ma volt nst egy kismama mellettem aki 15 kerületben lakik viszont 14 kerületi Uszoki kórházba jár nst re. Viszont 15 kerületbe járt terhesrendelésre.


Én 14 kerületi vagyok és én 14 kerületi örs vezér tére tartozom oda is kellett járni .


Orvossal kapcsolatban pedig igazad van , mert nem figyel jobban oda rád ha fogadott dokid van .Én a kislányomat ügyeletes dokinél szültem szeretem volna fogadott dokit anyum lebeszélt semmi értelme. Kórházba panaszkodtak is akinek fogadot dokija volt hogy semmivel sem foglalkozott többet mint a sima ügyeletes doki.Igaza volt anyumnak hogy lebeszélt. Most a második babócám várom most sincs fogadott dokim .


40+2 hkm :)

2013. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!