Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Cukorterhelés. Ettem előtte,...

Cukorterhelés. Ettem előtte, nem lesz "hamis" eredmény?

Figyelt kérdés
Cukorterhelés előtt megettem 5 gramm mogyorókrémes ostyát, meg egy 3az1ben instant kávét ittam. Volt így már valaki? Válaszokat előre is köszi.

2013. szept. 18. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
de befolyásolni fogja. Amikor meg lesz az eredmény midenképp szólj. a rossz lesz az eredmény akkor mindenképp simételni kell ebben az esetben.
2013. szept. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen,mutathat fals eredményt.Nem véletlen éhomi az első vizsgálat.Utána meg csak vizet szabad inni a második vérvételig,néhány helyen azt sem lehet.
2013. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Értékelhetetlen. Sajnálom. Felesleges volt megcsináltatni.
2013. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De, hamis eredmény lesz. Nem véletlenül mondják, hogy éhgyomorral kell menni. Így felesleges volt megcsináltatni!
2013. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hanem az is. Az éhgyomri az kapásból többet mutat, a terhelt érték is rosszabb lesz, hiszen volt benned már cukor előtte.

Viszont ha ez mellett jók lesznek az értékeid, akkor én nem aggódnék.

2013. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Tilos enni terheléses cukor előtt. Épp csak vizet lehet inni. Az is kérdés, hogy az ostya és a kávé után mennyi idővel vették le a vért. Bizony ez miatt lehet rossz eredményed, de akár jó is.
2013. szept. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
nyilván kamu, de ha még sem: természetesen befolyásolja, valszeg már az első vv-nél magasabb lesz az érték mint kéne, mivel baromi cukros cuccokat ettél. Nem véletlenül mondják, hogy éhgyomri.
2013. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam olyan kismamáról, aki bereggelizett a terheléses előtt, mert nem tudta, hogy abból a célból veszik le a vért tőle.


Biztos, hogy hamis eredmény fog születni. Mielőbb jelezd az orvosodnak, kérj újabb beutalót, hogy meg lehessen ismételni.

2013. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
egy baj van, hogy nem szabadna még normál állapotban sem évi 1nél többször terhelést csináltatni cukros löttyel, iszonyatosan odavágja a hasnyálmirigyet.
2013. szept. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem iszonyat lent van a cukrom, főleg reggel, éhgyomorra, ezért mertem enni előtte, mert kb. fel se tudok gyalogolni a kórházig, ha nincs bennem kalória. Igen, elmondták 6x, nem értetlen vagyok, csak egyszerűen nem vagyok egy pedáns, szabályokhoz ragadt nyárspolgár, ha egyszer nekem így rossz, akkor rossz, úgyhogy inkább rizikóztam.
2013. okt. 1. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!