Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mondana valaki 2013as árakat...

Mondana valaki 2013as árakat mondani Dr. Tidrenczel Zsolthoz magánrendelőjéhez?

Figyelt kérdés
köszönöm!
2013. szept. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
az első vizit 12 ezer, a többi 10 ezer. CTG nála van, 5 ezer.
2013. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!Én hozzá jártam,szültem is nála 5éve,majd vidékre költöztünk és most megint szeretnék hozzá járni ezért érdeklődöm..Tehát ha megint megyek hozzá akkor az első alkalom 12ezer ott ugye rákszűréssel vizsgálattal 12ezer,és ha minden rendben a terhességgel akkor onnantól havonta 10..és a végén mikor már 2 hetente jár az ember akkor 5??Jól értem??

Köszönöm!

2013. szept. 25. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
rákszűréssel együtt nem tudom mennyi, hazudni nem akarok. Ctg pedig hetente van az utolsó hónapban, nem két hetente. Biztos, ami biztos, hívd fel a rendeleőjét és kérdezd meg!
2013. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem..megírom hátha valakit érdekel...

szóval vizsgálat rákszűréssel ultrahang 12

terhes gondozás havonta 10

és 37.héttől hetente 5

:-)))

2013. okt. 2. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!