Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg tudjatok mondani 5 hetes...

Meg tudjatok mondani 5 hetes terhessen latszodik mar eletjel?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt az UH-on (1.2 mm szikholyag )leszamitva azt, hogy nem volt eletjel. Miutan az orvos is feszengett en most mar nagyon ideges vagyok.

2013. szept. 24. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha szívhangra gondolsz, akkor még nem kell, hogy legyen. Nem hívott vissza?
2013. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül. szívhang például általában csak a 6. hét után van


betöltött 5. hét, vagy csak az ötödik hétben vagy (4 +x-edik nap)

2013. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt szívhang 5+2-n,én holnap megyek vissza,most vagyok 7+1.Ne aggódj!! Várj 1-2 hetet,és irány vissza a doki,de ha bunkó dokid van,még most keress egy normálisat az elején!
2013. szept. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eleg furcsa doki volt, de megertem, hogy egy fekete pottyrol nem tud mit mondani...nekem csak a nem volt szimpi, hogy mivel korabban volt mar problema azert mentem, hogy megnyugtasson-ezt mondtam is. Ha nem lett volna oka nezni az eletjelet, akkor biztos nem is nezte volna, ezert fura. Jobb lett volna, ha ezt a kommentett megtartotta volna magaba es csak annyit mond minden rendben. Egyebkent nem tudom mi szami eletjelnek. En is ugy gondoltam, hogy a szivhang. Igy viszont talan egy kicsit nyugodtabban varnek 1-2 hetet.
2013. szept. 24. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Életjel=szívverés, de az a 6. hét vége előtt nem látszik, ezért ne izgulj, ez még nem jelent rosszat. Ilyenkor csak annyi derülhet ki, hogy nem akadt el a petevezetékben - ez nálad rendben van. Azért feszengett az orvos, mert nem látott ő sem semmit és nem tud még neked semmit sem mondani. Én várnék a helyedben 2-3 hetet, mert 8-9. hét környékén már sokkal jobban lát mindent a doki.
2013. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6+2 hetesen csak petezsákot és szikhólyagot látott. 2 héttel később ott volt a baba és a szívhang is.
2013. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek aki irt, ma ramfert a biztatas! Koszonom a sajat tapasztalatokat is! Igy egy kicsit jobb lesz kihuni azt a 2 hetet!
2013. szept. 24. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia 3.vagyok.Most jöttem a dokitól 7+2 vagyok,és van szív pulzálás,CRL.11 mm,szóval minden rendben,és 2 hete még nekem sem láttak petezsákon kívül semmit.Ne aggódj,minden rendben lesz! :)
2013. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!