Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma voltam vérvételen és 5...

Ma voltam vérvételen és 5 üvegcse vért vettek, most megfájdult a fejem és a közérzetem rossz lett (fázom is). Mit tudnék tenni? Mit kell ilyenkor inni, vagy enni, ami segítene hamar visszapótolni a levett vért?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
igyál sokat hamarosan jobban leszel, nem kell speciális dolgot enni inni.
2013. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igyál sokat, ha tudsz, pihenj le picit.

azt edd, amit kívánsz, pici csoki vagy bármilyen főtt kaja ami jólesik. kicsit meg is lepheted magad valami kedvenceddel.

nyugi, hamar vissza fogtermelődni


anno emlékszem véradás után sört/üdítőt meg szendvicset+szőlőcukrot kaptunk és fél órát kellett ücsörögni mielőtt kiengedtek.

2013. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha innék egy kis tejeskávét az gond lehet, a baba miatt? Amúgy nem kávézom egyáltalán.
2013. szept. 26. 11:28
 4/7 anonim ***** válasza:

valami gyengébb kv (több tejjel esetleg) nem hiszem hogy ártana :) főleg ,hogy kivételes alkalomról van szó. nem halálos beteg vagy, csak várandós :)

amúgy anyám végigkávézta a terhességét velem és kutya bajom nem lett, neki meg kellett a vérnyomása miatt.

2013. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont ne kávét igyál, mert a koffein vizet von el a szervezetből. Folyadék, folyadék, folyadék. Amúgy nem vagyok a kávé ellensége, minden nap iszom egyet. De ilyenkor csak a folyadék használ :). Rendszeres véradó vagyok, előtte és utána is mindig rengeteget iszom.
2013. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hagyom el magam, és pont emiatt bosszant, hogy visszaesett a tempóm. Most épp főzök :)és már kimostam.
2013. szept. 26. 11:54
 7/7 gabszem ***** válasza:
nagyon sok vizet igyál!
2013. szept. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!