Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen állandóam...

6 hetes terhesen állandóam fázom, néha kiráz a hideg és 37 fokos a hőm, ez normális?

Figyelt kérdés
ja és fáj a derekam. voltam ma reggel UH-n, ott mindent rendben találtak.
2013. ápr. 24. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, én állandóan majd megsültem. 37 körül volt nekem is a tizen valahanyadik hétig. Most normalizálódott.


A másik pedig, azért figyelj oda esetleg nem vagy megfázva vagy hasonló!

2013. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alulról mindig jól öltözz fel, ne arra alapozz, tavaly tavasszal miket hordtál:) de én is fázós voltam, most a 14. hét közelében meg brutál melegem van, magamhoz képest is:)
2013. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, el fog múlni. Én ugyanígy voltam. kb 3-4 hétig tartott.


25hkm

2013. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. felöltözve fel vagyok, vastagzokni cipő, holnap reggel viszont kell csináltassak vizeletvizsgálatot, lehet valami attól.
2013. ápr. 24. 09:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 17. hétben vagyok és az elejétől fogva fázós vagyok, kora tavasszal majd megfagytam.

Most ezekben a 25-28 fokokban kezdem magam végre jól érezni. 3. terhességem, de eddig ilyen egyszer sem volt. A hőd pedig teljesen normálisnak számít terhesen :)

2013. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de csak most olvastam a derekad. Az enyém is fájt, szintén a terhességgel jár, kb a 12. hétig tartott nekem, majd varázsütésre elmúlt :)
2013. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem a beagyazodastol van allando hidegrazasom.A derekfajas az hamar elmult de meg a 13 heten is fazom neha pedig nalunk 35 fok van:)kitartas
2013. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi. az a baj úgymond , hogy nem fáj már a derekam, nem ráz a hideg, remélem nincs semmi gond a babával.
2013. máj. 3. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát nem is kell, hogy rázzon a hideg egyfolytában, mostanában azért elég kellemes az idő. A derékfájás sem törvényszerű ám, hogy a 12. hétig tart.

Ne aggódj, biztos nincs semmi baj a babával!

2013. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!