Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kombinált teszt a Flór Ferenc...

Kombinált teszt a Flór Ferenc kórházban?

Figyelt kérdés

Volt valaki kombinált teszten a kistarcsai kórházban? Mennyibe került?

Vagy valaki, aki csak az első genetikai ultrahang mellé szükséges vérvételen volt itt? Nekem a genetikai uh-t máshol fogják csinálni, viszont ott nem vesznek vért.



2013. nov. 5. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2 genetikai uh-n (12. és 18. heti) voltam + AFP-t néztek. Nem tudok róla h kombinált tesztet csinálnának.
2013. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Istenhegyin lehet csak vérvételt is kérni, másfél óra alatt megvan az eredmény, 11 ezer forint.

Az FMF-es (Bolgárkerék utca) valamivel olcsóbb, 9 ezer viszont baromi hosszú idő mire megkapod az eredményt. A vért minden héten összegyűjtik és keddenként kiviszik Londonba, onnan pénteken van eredmény. Tehát simán lehet, hogy akár 10 napot kell várnod. Sajnos az utóbbit csináltattam, több dolgot elszámoltak (korom, terhesség ideje) sem telefonon sem e-mail-en nem tudtam elérni őket, kidobott pénz volt az egész. Ha újre terhes leszek, biztosan az Istenhegyit választom.

2013. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Örsön is csinálnak. [link]

1-es voltam

2013. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha körzetileg oda tartozol akkor a bajcsyba is mehetsz. Ott megcsinálják, 9000 Ft.
2013. nov. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!